Półtoraroczna córka Olgi Frycz skacze na trampolinie. Fanka: Czy tak małe dziecko może już skakać?

Olga Frycz opublikowała w sieci nowe zdjęcie córki. Aktorka pokazała fanom, jak jej pociecha spędziła niedzielne popołudnie. W komentarzach czekała na nią pewna uwaga.

Od niespełna dwóch lat Olga Frycz spełnia się w roli matki. We wrześniu 2018 roku na świat przyszła córka, Helena. Gwiazda często publikuje w sieci wspólne zdjęcia z pociechą, lecz podobnie jak Państwo Lewandowscy, nie pokazuje jej twarzy. W niedzielę zrelacjonowała fanom, jak wyglądał jej dzień. Opisowi towarzyszyła fotografia skaczącej na trampolinie Heleny, a w komentarzach różne opinie na ten temat.

Córka Olgi Frycz skacze na trampolinie

Była gwiazda "M jak miłość" przyzwyczaiła swoich obserwatorów do częstych publikacji rodzinnych zdjęć. Nie inaczej było w weekend, kiedy zaprezentowała fanom nową atrakcję półtorarocznej Heleny. Dziewczynka chyba pokochała skakanie na trampolinie.

Pohuśtane, pozjeżdżane i poskakane. Do tego pierwsze szparagi (Helena pogardziła), truskawki z bitą śmietaną i czekoladowe ciasto. To był super dzień! Helena właśnie zasnęła, ja ogarniam chatę i na koniec dnia wrócę chyba do „Genialnej przyjaciółki” Eleny Ferrante - zrelacjonowała swój dzień gwiazda.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Jedni pisali, co czytali ostatnio, a inni postanowili odnieść się do samego obrazka.

Czy tak małego dziecko może już skakać? - pytała jedna z fanek.
Daleka jestem od czepiania się. Naprawdę. Uważam, że mało jest rzeczy, które mogą poważnie zaszkodzić. Trampolina niewątpliwie jest frajdą dla tak małych dzieci. Przy czym niestety powinna być zakazana przynajmniej do 7. roku życia (tak małe dzieci mają jeszcze słabą kontrolę posturalną, giętkie stawy i niedojrzałe naczynia żylne przymózgowe) - stwierdziła inna.

Na serwisie eDziecko.pl już pojawia się opinia specjalisty na ten temat.

Najbardziej niebezpieczne jest to, że skacząc na trampolinie, można bardzo szybko odnieść kontuzję np. przeciążyć stawy kolanowe. Nie ma wyznaczonej granicy od jakiego wieku dzieci mogą skakać. Jeżeli chodzi o dziecko, które ma dwa lata, należy pamiętać, że potrzebuje ono bardzo dużo bodźców. Tak małe dziecko nie będzie skakało, tylko będzie próbowało utrzymać równowagę, a nauka koordynacji ruchowej jest bardzo ważna - mówi fizjoterapeuta, Mikołaj Dembczyński.
Zobacz wideo Olga Frycz pokazała, jak jej córka radzi sobie z widelcem. To świetny gadżet

ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz chce jak najszybciej posłać córkę do żłobka. "Hela będzie stała pierwsza pod drzwiami"