Małgorzata Rozenek porównała starszego brata do Toma Cruise'a. Wtóruje jej Agata Młynarska. "Nieludzko przystojny"

Nie wszyscy wiedzą o tym, że Małgorzata Rozenek ma starszego o pięć lat brata. Michał Kostrzewski nie jest związany z show-biznesem, ale już ma pierwsze fanki.

Pomimo zaawansowanej ciąży Rozenek nie zwalnia tempa pracy i regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio przypomniała swoim fanom, jak wygląda jej starszy o 5 lat brat Michał. To przystojniak!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek ma bardzo przystojnego brata

Małgorzata Rozenek może pochwalić się ponad milionem obserwatorów na Instagramie. Ta liczba dodatkowo podkreśla jej pozycję w show-biznesie. W sieci "Perfekcyjna" skrupulatnie relacjonuje swoją codzienność. Radek Majdan oraz jej synowie to już stali bywalcy instagramowego profilu Gosi. Od czasu do czasu gwiazda pokazuje też pozostałych członków rodziny. Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciami przystojnego brata Michała. Rozenek porównała go nawet do hollywoodzkich aktorów.

Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta - czytamy w opisie.
 

Jak przyznała Małgorzata Rozenek, jej brat Michał Kostrzewski (nazywany też Mishą) jest nieśmiały. Kilka lat temu pojawił się jednak u boku sławnej siostry na premierze filmu "Mój Biegun". Już wtedy zachwycił media urodą. Porównania do znanych przystojniaków są więc jak najbardziej trafione.

Pani Małgosiu proszę częściej wrzucać brata... Sztos!
Szkoda, że nie ma Instagrama, bo już by miał milion followersów.

Głos zabrała też Agata Młynarska.

Nieludzko przystojny - dodała.

Co ciekawe, starszy brat Gosi Rozenek za granicą nie jest anonimowy. Od lat robi karierę jako tancerz i choreograf. Obecnie jest związany zawodowo z operą w Lyonie.