Anna Mucha pokazała się topless na Instagramie. Przy okazji wyznała, czego najbardziej teraz potrzebuje

Anna Mucha w najnowszym poście na Instagramie zaskoczyła fanów. Wszystko przez seksowne zdjęcie z wakacji.

Miesiąc temu Anna Mucha świętowała okrągłe czterdzieste urodziny. Nie zabrakło ogromnego tortu, balonów i kwiatów. Tę wyjątkową okazję aktorka miała hucznie uczcić w Toskanii, jednak sytuacja na świecie pokrzyżowała jej plany.

Zobacz wideo

Aktorka nie załamała się jednak i postawiła powspominać dawne czasy. Wtedy to na jej instagramowym profilu pojawiły się archiwalne zdjęcia, na których miała zaledwie kilka lat.

Miałam mieć na imię Julia albo Bartek, ale na Julię nie pasowałam, a na Bartka nie reagowałam, więc zostałam Anną... Jak byłam dzieckiem, biegałam po podwórku z nożem (tak, tak... takie to były czasy!), talią kart i patykiem... Nóż służył do gry w wojnę (...), talia kart do... flirtu (!), a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w... dziennikarkę! (...) Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy, a później jakoś to poszło... -  pisała w urodzinowym poście

Aktualnie aktorka świetnie się prezentuje i nie wstydzi się swojego ciała, które chętnie pokazuje na coraz to odważniejszych fotografiach. Tym razem zdjęcie posłużyło jako pretekst do mówienia o tęsknocie za dawnymi czasami. Czego najbardziej potrzebuje aktora?

Anna Mucha pokazała roznegliżowane ciało

W ostatnim poście na instagramowym profilu Anna Mucha podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi izolacji. Wyznała, czego najbardziej jej brakuje. Nie obyło się też bez prowokującego zdjęcia z dalekich wojaży, na którym Mucha pozuje jedynie w skąpych majtkach od bikini, a piersi zakrywa dłońmi. 

No więc jeśli o mnie chodzi, to ja już chciałbym wyjechać - napisała w opisie pod zdjęciem aktorka.
 

Obserwatorzy jednogłośnie stwierdzili, że również najbardziej brakuje im podróży:

Ania, kto by nie chciał.
Ja też już chcę wyjechać gdzieś, gdzie jest cieplutko.
Wszyscy czekamy na oficjalny komunikat o otwarciu granic.

Nie zabrakło także pozytywnych komentarzy na temat wyglądu Anny:

Wyglądasz przepięknie.
Petarda.
Niesamowita kobieta, cudownie.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami! 

Więcej o: