Joanna Przetakiewicz świętowała imieniny. Tort to dopiero początek! Dostała bardzo kosztowny prezent od Rooyensa

Joanna Przetakiewicz 24 maja obchodziła imieniny. Z tej okazji ukochany sprawił jej ekskluzywny i bardzo stylowy prezent. Rinke Rooyens zadbał o każdy szczegół niespodzianki!
Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz dostała ekskluzywny prezent od ukochanego

Joanna Przetakiewicz wiedzie życie jak z bajki. Nie dość, że jest uznaną projektantką i kobietą sukcesu, to szczęście sprzyja jej także w miłości. Od pewnego czasu jest bowiem związana z producentem Rinke Rooyensem, byłym mężem Kayah. Sądząc po instagramowych relacjach, związek tej pary kwitnie.

Joanna Przetakiewicz dostała imieninowy prezent

Rinke Rooyens jest prawdziwym romantykiem, który uwielbia zaskakiwać ukochaną. Nic więc dziwnego, że imieniny projektantki stały się dla niego doskonałą okazją, by po raz kolejny ją uszczęśliwić. Joanna Przetakiewicz podczas tego wyjątkowego dnia mogła liczyć na wiele niespodzianek.  Relację z emocjonujących chwili gwiazda udostępniła na InstaStories:

Słuchajcie, wiem, że Rinke zrobił mi niespodziankę. Chodźcie ze mną - zaprosiła fanów.

Najpierw projektantka odkryła przystrojony balonami basen:

O matko, ale czad, coś pięknego. Bajka - zachwyciła się.

Największa niespodzianka czekała na nią jednak przed domem. To tam Rinke Rooyens zaparkował jej ekskluzywny prezent - czerwony samochód Porsche 911 vintage.

Wow - wykrztusiła zdumiona gestem ukochanego. 

Trzeba przyznać, że producent stanął na wysokości zadania. Takim samochodem chętnie jeździłby każdy miłośnik motoryzacji. Nic więc dziwnego, że Joanna Przetakiewicz chętnie zapozwała w nowym, oryginalnym aucie.

Vintage - napisała zachwycona.
 

Producent zadbał jednak nie tylko o dekorację i prezent główny. Postanowił jeszcze dodatkowo osłodzić ten dzień imponującym tortem.

Wow, to jest tort, obłęd - skwitowała projektantka.

Wygląda na to, że Rinke Rooyens jest mistrzem niespodzianek i trafionych prezentów, a Joanna Przetakiewicz prawdziwą szczęściarą!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.