Ana de Armas poznała dzieci Bena Afflecka. Jennifer Garner przygotowała pociechy na to spotkanie

Związek Bena Afflecka i Any de Armas wchodzi w kolejny etap. Aktorka poznała dzieci partnera ze związku z Jennifer Garner.

Ben Affleck i Jennifer Garner byli małżeństwem od 2005 do 2018 roku i doczekali się trójki dzieci. Rozstali się w zgodzie, a aktorka cały czas wspierała byłego męża. Ben Affleck od kilku miesięcy spotyka się z kubańską aktorką, Aną de Armas, a zakochani są często przyłapywani przez fotografów. Ostatnio widziano parę w towarzystwie dzieci aktora. 

ZOBACZ: Ben Affleck zabrał Anę de Armas na romantyczny spacer. Zakochani nie odstępują się na krok

Ana de Armas poznała dzieci Bena Afflecka

Aktor i jego dziewczyna wybrali się na spacer w towarzystwie 14-letniej Violet, 8-letniego Samuela i 11-letniej Seraphinii. ET Online donosi, że Ana i Ben chętnie spędzają czas w towarzystwie najbliższych. 

Ben i Ana są razem szczęśliwi i lubią spędzać czas z rodziną - informuje źródło ET Online.

Cała grupka została sfotografowana podczas niedzielnego wypadu, zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

Affleck i Garner starają się wspólnie wychowywać dzieci. Aktorka przygotowała pociechy na spotkanie z nową partnerką byłego męża, rozmawiając z nimi o dziewczynie taty. Pierwsze spotkania dzieci z nowymi partnerami są bardzo ważne, a w przyszłości rzutują na ich relacje. 

Związek Bena Afflecka i Any de Armas

Aktorzy poznali się na planie produkcji "Deep Water", gdzie Ben i Ana wcielali się w główne role. Pierwsze plotki o romansie pojawiły się pod koniec 2019 roku, a oficjalnie para potwierdziła związek w marcu 2020. Od tej pory często są widywani razem i okazują sobie czułości. 

ZOBACZ TEŻ: Ben Affleck i Ana de Armas całują się na plaży. To pierwsze takie zdjęcia nowej "dziewczyny Bonda" i aktora

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.