"Mam Talent!". Nie będzie kolejnej edycji. To cios dla Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak

W jesiennej ramówce stacji TVN zabraknie programu "Mam Talent!". Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak sporo na tym stracą.

Polski "Mam Talent!" został stworzony na bazie brytyjskiego formatu i był emitowany w TVN od 2008 roku. Przez 12. edycji programu w fotelach jurorskich zasiadały Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, zaś w szóstej odsłonie dołączył do nich Agustin Egurrola. Aktorka i wokalistka nie opuszczały programu, bo dobrze na tym zarabiały, ale teraz wszystko się zmieni. Talent show nie pojawi się w jesiennej ramówce. 

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska ma problemy w życiu osobistym? "Jesteś smutna, smutna bardzo". Menadżerka komentuje

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

"Mam Talent!". Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak stracą sporo pieniędzy

Dzięki udziałowi w telewizyjnym show aktorka i wokalistka mogły liczyć na spory zastrzyk gotówki. Małgorzata Foremniak za zasiadanie w fotelu jurorskim dostawała 200 tys. zł, zaś przewodnicząca jury Agnieszka Chylińska - 325 tys. zł, podaje "Super Express". Tabloid w 2017 roku informował, że Agustin Egurrola za udział w 10. sezonie miał zgarnąć 85 tys. zł. 

 

Z powodu przymusowej izolacji TVN musiał zrezygnować z realizacji telewizyjnego show. Castingi miałyby właśnie się zaczynać. Jesienią na pewno będziemy mogli zobaczyć kolejny sezon "Top Model", a osoby marzące o karierze w świecie mody mogą przesyłać zgłoszenia w formie filmików. Ostatnio Klaudia El Dursi pochwaliła się takim nagraniem

Agnieszka Chylińska musiała zrezygnować z serii koncertów, dlatego na Instagramie publikuje filmy, na których czyta swoje książki. Wokalistka ma na koncie siedem pozycji skierowanych do najmłodszych odbiorców. "Królowa łez" z okazji premiery książki "Giler, trampolina i reszta świata" udzieliła szczerego wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedziała o rodzinie