Agnieszka Chylińska skończyła 44 lata. Pamiętacie wszystkie jej metamorfozy? Zobaczcie, jak się zmieniała

Agnieszka Chylińska przez lata kariery wielokrotnie zmieniała wizerunek. Eksperymentowała z długością i kolorem włosów oraz wagą. Z okazji urodzin artystki przypominamy jej najbardziej spektakularne metamorfozy.

Agnieszka Chylińska, obdarzona nieprzeciętnym, charakterystycznym głosem artystka, 23 maja skończyła 44 lata. Przez całą karierę wokalistyka zaskakiwała fanów wielokrotnie - i to nie tylko za sprawą muzyki, ale także licznych metamorfoz. Zobaczcie, jak się zmieniała. (Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.)

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska bez makijażu.

Agnieszka Chylińska skończyła 44 lata. Jak się zmieniała?

Agnieszka Chylińska na polską scenę muzyczną wkroczyła jeszcze jako nastolatka. W latach 90. wokalistka dołączyła do zespołu O.N.A. i wraz z ekipą Grzegorza Skawińskiego odniosła spektakularny sukces. W młodości wokalistka stawiała na męski styl ubierania, nosiła krótkie włosy i rozpoczęła wieloletnią przygodę z tatuowaniem ciała. Włosy farbowała na kolor miedziany.

Kilka lat od debiutu, wciąż należąc do kultowego polskiego zespołu, artystka widocznie schudła. Zapuściła również długie włosy, a ich kolor zmieniła na kruczoczarny.

Na początku lat 2000 wokalistka rozpoczęła solową karierę. Stopniowo oddalała się od wizerunku dziewczyny zbuntowanej i mrocznej. Agnieszka Chylińska zapragnęła odnaleźć seksowną i kobiecą stronę, czego przykładem są jej stylizacje noszone w erze płyty "Modern Rocking". 

Po tym albumie Agnieszka Chylińska kilkakrotnie poddawała się spektakularnym metamorfozom. Artystka schudła jeszcze bardziej. Wróciła do krótkich włosów, które często farbowała na platynowy blond, innym zaś razem decydowała się na czarnego, punkowego irokeza. Styl alternatywnej i cukierkowej chłopczycy na długo przypadł jej do gustu. W 2018 roku zaskoczyła fanów także zielonymi i różowymi włosami, a w 2020 - dredami.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Chylińska to kobieta-kameleon. Która metamorfoza artystki przypadła Wam najbardziej do gustu?