Hagen Mills popełnił samobójstwo po tym, jak próbował zabić matkę swojej córki. Kilka dni temu aktor wyszedł z więzienia

Hagen Mills, aktor znany z serialu "Baskets", popełnił samobójstwo. Wcześniej miał postrzelić byłą partnerkę, matkę jego czteroletniego dziecka. Kilka dni wcześniej mężczyzna wyszedł z więzienia. Miał 29 lat.

Hagen Mills, aktor znany z serialu "Baskets", nie żyje. Mężczyzna popełnił samobójstwo po tym, jak wcześniej postrzelił matkę swojej czteroletniej córki. 29-latek zaledwie kilka dni temu wyszedł z więzienia.

Zobacz wideo Nie wyjaśnione śmierci gwiazd. Zobacz!

Hagen Mills popełnił samobójstwo

Hagen Mills nie żyje. Hollywoodzki aktor popełnił samobójstwo w stanie Kentucky. 29-latek, znany z występów w serialu "Baskets", wcześniej najpewniej usiłował zabić swoją byłą partnerkę, Ericę Price, w jej domu w Mayfield.

Aktor miał postrzelić kobietę w ramię i klatkę piersiową, a następnie skierował pistolet w swoją stronę i popełnił samobójstwo. Erice Price udało się jednak przeżyć i wezwała policję, po czym w stabilnym stanie przewieziono ją do szpitala.

Jak podają amerykańskie media, Hagen Mills jest ojcem czteroletniej dziewczynki, Mili, ze związku z Ericą Price. Córka aktora była w domu podczas tych tragicznych wydarzeń. Nie doznała jednak obrażeń fizycznych. 

Kilka dni przed samobójstwem i usiłowaniem zabójstwa, aktor wyszedł z więzienia. W marcu 2020 Hagena Millsa zatrzymano i oskarżono o gwałt pierwszego stopnia, sodomię, porwanie oraz posiadanie metaamfetaminy. Mężczyzna został zwolniony z aresztu 6 maja, za poręczeniem majątkowym na 500 tys. dolarów.

Jak donosi portal Daily Mail, poprzednią ofiarę aktor zwabił do swego domu, gdzie ją przetrzymywał i zgwałcił. Kobiecie udało się uciec, gdy Hagen Mills zasnął. 29-latek miał na swoim koncie także prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości oraz napaść drugiego stopnia.

Więcej o:
Komentarze (13)
Hagen Mills nie żyje. Aktor popełnił samobójstwo po tym, jak próbował zabić matkę swojej córki
Zaloguj się
 • maxthebrindle

  Oceniono 13 razy 9

  Redakcjo - to nie AKTOR. To zwykły bandzior.
  Jeśli profesor medycyny (nie, nie Szumowski...) opracuje skuteczną terapię jakiegoś paskudnego nowotworu, potem jeszcze wdroży nową metodę operacji, wypromuje jako nauczyciel kilkudziesięciu doskonałych medyków, także profesorów, napisze genialne książki, dostanie Nobla i na starość, po fenomenalnej serii wykładów popularyzujących naukę RAZ ugotuje bigos - to będziecie o nim pisać jako o polskim kucharzu?!

 • cup_of_t

  Oceniono 7 razy 7

  nie slyszalam ani o aktorze, ani o serialu. Moze byl slawny w US, ale to tak jak z Meghan Markle - nikt by o niej nie slyszal, gdyby nie wzenila sie w rodzine krolewska.

 • carlos512

  Oceniono 6 razy 6

  "znany z występów w serialu "Baskets"

  jakich występów???
  pojawił się w JEDNYM odcinku...

 • pogra55

  Oceniono 3 razy 3

  No cóż ,świr ,ćpun ,zbrodniarz i samobójca na końcu.Smutne to ,ale dość częste wśród znudzonych życiem celebrytów. Ten typ tak ma.

 • citisus

  Oceniono 3 razy 3

  Ten kto zboka wypuścił z więzienia powinien siedzieć...

 • haha-to-ja

  Oceniono 2 razy 2

  wzorce na nowe czasy nowej normalnosci od wrazliwej na krzywde redakcji prawda agnieszko siuzsiak??? :>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX