Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła nazwę na Instagramie. Wszystko przez Jakuba

Ania z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" postanowiła raz na zawsze zapomnieć o relacji z Jakubem. Zmieniła inicjały na Instagramie, bo tamte przypomniały jej byłego chłopaka z show.

Ania Stelmaszczyk była uczestniczką szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". To tam poznała Jakuba, z którym od samego początku świetnie się dogadywała. Na ekranie wydawało się, że uczucie pomiędzy nimi kwitnie i jest coraz bardziej płomienne. Rolnik nie ukrywał, że jest zafascynowany kobietą. Ania również wykazywała zainteresowanie, jednak była nieco bardziej ostrożna. Choć po programie kontynuowali znajomość, niestety nie trwała ona długo. Ania poinformowała, że nie jest z Jakubem za pomocą mediów społecznościowych. Teraz przyszła pora na kolejny krok.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Pary, które przetrwały

Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła nazwę na Instagramie

Ania postanowiła zmienić swoją nazwę na Instagramie. Poprzednia "asjszjn" była złożona z jej i Jakuba inicjałów. Teraz zdecydowała się na większą personalizację i do nazwy użyła swojego pełnego imienia i nazwiska.

Uczestniczka ma już spore grono obserwatorów, o których bardzo dba. Często pokazuje, co u niej słychać, zamieszczając zdjęcia.

 

Warto dodać, że gdy Ania poinformowała o rozpadzie jej związku z Jakubem, spłynęła na nią fala krytyki. Nawet jedna z "fanek" poleciła Ani, żeby "dorosła". Uczestniczka show nie dała się sprowokować i odpisała, że nie chce. Taka odpowiedź najwyraźniej nie spodobała się internautce. Zaatakowała Annę i nazwała ją "patologią".

Na szczęście takich opinii jest coraz mniej, a większość internautów trzyma za nią mocno kciuki. W końcu została uznana, za najlepiej ubierającą się uczestniczkę programu "Rolnik szuka żony". Taki tytuł z pewnością nie powstał bez powodu. Prawie pod każdym opublikowanym zdjęciem, jest masa pytań o markę ubrań.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.