Sylwester Latkowski oparł film "Nic się nie stało" na historii Anaid Tutguszjan. Co wiemy o 14-latce?

Po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego wiele osób skupiło się na rzekomych powiązaniach znanych w polskim show-biznesie nazwisk z podejrzanym o pedofilię "Krystkiem". A kim jest 14-latka, na której historii oparto cały dokument? Przybliżamy sylwetkę Anaid Tutguszjan.

Film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" wywołał niemałe poruszenie w polskim show-biznesie. Powiązani według dziennikarza z sopockim półświatkiem celebryci wydali już oświadczenia i chcą skierować sprawy do sądu, nie godząc się na wykorzystanie swojego wizerunku. Do grona tych gwiazd należą między innymi: Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk czy Blanka Lipińska. Latkowski swoje podejrzenia o stosowaniu przemocy fizycznej i zmuszaniu do czynności seksualnych nieletnich dziewcząt w sopockiej Zatoce Sztuki, oparł na historii Anaid Tutguszjan. 14-latka popełniła samobójstwo, rzucając się pod pociąg. 

Zobacz wideo Jak Jarosław Bieniuk reagował na oskarżenia o zmuszanie do czynności seksualnych?

Anaid Tutguszjan - bohaterka filmu Latkowskiego

Sylwester Latkowski zaplanował premierę swojego filmu w dość gorącym czasie, w którym światło dzienne ujrzał również dokument braci Sekielskich o pedofilii w kościołach. Afera, w którą przez dziennikarza zostało wplątanych gros polskich celebrytów, ma swoje podłoże w historii 14-letniej Anaid - dziewczyny, która popełniła samobójstwo, a wcześniej miała być werbowana przez niejakiego "Krystka".

Latkowski rozmawiał z mamą ofiary, Joanną Skibą, która już wcześniej próbowała nagłośnić sprawę córki w mediach za pomocą kontaktów ze Zbigniewem Stonogą, czy wywiadów udzielonych niegdyś Barbarze Aksamit i Piotrowi Głuchowskiemu – autorom książki "Zatoka Świń". Kobieta wiedziała, że do tak tragicznego w skutkach czynu Anaid, zmusiły ją wcześniejsze wydarzenia i znajomość z Krystianem W. 

Gdyby nie ich pomoc [innych dziewcząt], moją córkę uznano by za galeriankę, potem sprawa jak pięć poprzednich zostałaby umorzona. Jedna z policjantek, które początkowo zajmowały się sprawą, próbowała mi to wmówić.

Krystian W. miał proponować pracę 14-latce, wciąż wypisując do niej wiadomości. Anaid spotkała się z nim w noc, w którą popełniła samobójstwo. Joanna Skiba na trop "Krystka" wpadła w dniu pogrzebu córki, gdy jedna z koleżanek nastolatki wyznała, że Tutguszjan zadzwoniła do niej z płaczem, mówiąc: On mnie zgwałcił. Jak Krystian W. zareagował na oskarżenia matki Anaid? 

Zgłosił się sam na policję, potwierdzając, że spotkał się z Anaid. On zawsze chętnie współpracował z policją, tłumaczył, że te wszystkie dziewczęta dobrowolnie uprawiały z nim seks i zgadzały się na nagrywanie komórką. Przecież policja znalazła u niego około stu filmików - komentuje pani Joanna. 

Sprawa jest na tyle poważna, że powiązanie z nią szerokiego grona celebrytów bez jakichkolwiek dowodów to bardzo ryzykowne posunięcie. Latkowski twierdzi, że bywające w sopockim klubie gwiazdy wiedziały o procederze seksualnego wykorzystywania nieletnich. Dziennikarz zarzuca im brak reakcji. Co na to wspomniane w dokumencie znane postaci? Na oskarżenia odpowiedział między innymi Kuba Wojewódzki. 

Mamy nadzieję, że sprawa zostanie jak najszybciej wyjaśniona.

Więcej o:
Komentarze (65)
Sylwester Latkowski oparł film "Nic się nie stało" na historii Anaid Tutguszjan. Co wiemy o 14-latce?
Zaloguj się
 • kirk01

  Oceniono 26 razy 22

  Latkowski to osioł i manipulant. Nie ulega watpliwości. Tylko co w tym czasie robiła mamusia owej Anaid kiedy dziecko wracało pózno w nocy>? 14 letnie dziecko! Otóż mamusiu- twoja wina, bo nie iteresowałaś się córką i jak sądzę nigdy z nią nie rozmawiałaś szczerze, dlatego dziecko nie miało o kogo się oprzeć w problemie i rzuciło się pod pociąg. Dziecko z rozbitej rodziny , której ojciec był bodajrze trójmiejskim gansterem( cHyba Azer). Wojewódzki nie będzie Ci rozwiązywał zagadek, skoro tylko był w klubię i jak sadzę nie bzykał twojej córki

 • cehaem

  Oceniono 26 razy 20

  Mamusia pie...li piata przez dziewiate. Jakby Krystek chetnie wspolpracowal z policja, to na pierwszym spotkaniu kliknelyby kajdanki poniewaz mowa jest o czynach karalnych. Na dodatek najwyrazniej nie interesowalo jej, co calymi dniami i nocai porabiala jej niespelna czternastoletnia corka. Doskonale widziala, jak ona chodzila ubrana i jak prawdopodobnie znikala na cale noce. Facebook mlodej byl jeszcze publicznie dostepny przez kilka dnia po smierci - czy matka jesz rzeczywiscie tak glupia, ze jesli mloda wybywa z domu w makijazu, krotkiej kiecce i siedmiocentymetrowych obcasach to idzie spac do kolezanki?

 • tygrysio_misio

  Oceniono 27 razy 17

  14 lat to za mało żeby łazić po nocy po mieście. W takim wieku dziewczynka powinna siedzieć w domu.

  Po pierwsze: seks z dojrzałą płciowo dziewczyną poniżej 15lat to nie pedofilia. To czyn karalny,ale nie pedofilia.

  Po drugie: nie powinno być ich w klubach, więc bywalec takiego miejsca i korzystający z usług seksualnych nie musi wiedzieć ile lat ma taka dziewczyna.

  Po trzecie: dziewczyny w tym wieku są naiwne, te z biednych lub patologicznych domów mogą dać się wykorzystać i oszukać. Ratowanie ich zaczynamy od poprawy ich sytuacji domowych. Od wsparcia psychologicznego, pracy pedagogów w szkołach, edukacji. Żeby taka dziewczyna nie prostytuowała się (w 100% dobrowolnie lub pod szantażem) trzeba sprawić żeby nie szlsjała się po mieście w nocy. To trochę inny przypadek niż dziecko, które idzie służyć bóstwu w pełnej ufności do obrońcy chrześcijańskich wartości, a kończy w bolcem w tyłku.

  Te młode dziewczyny już malując się i kupując ciuchy godzą się na seks za profity... Tylko zamiast bajki z księciem "fura skóra i komórka" dostają uprzedmiotowienie.

 • Tomasz Juszkiewicz

  Oceniono 17 razy 13

  Co z tymi, którzy fotografują się w kościołach, wspierają finansowo kolsalnymi kwotami i uczestniczą w całym tym "nabożnym" interesie? Nie wiedzieli i wciąż nie wiedzą o pedofilii kapłanów, o tym jak daleko odeszli oni od nauki Chrystusa ? Nic nie wiedzą ? Naprawdę nie czują się winni zamykania oczu na zło ?

 • antymemo

  Oceniono 11 razy 11

  Zarzuty Latkowskiego powinny dotyczyć grona stałych bywalców Zatoki, a nie każdego, kto się tylko tam pojawił - i mieć jakieś oparcie w faktach, dokumentach, oficjalnych zeznaniach. Inaczej są to tylko obserwacje własne lub pomówienia.
  Tymczasem Latkowski wyraźnie próbuje wywołać jak największy zamęt, nawet za cenę ewentualnych wysokich kosztów własnych. Komuś na tym bardzo zależy, aby odciągnąć uwagę tzw. opinii publicznej od bieżących afer i skupić ją na Latkowskim, i jest gotów zapłacić za to wysoką cenę.
  A ponieważ dzieje się to na podwórku PiS (TVP), wnioski są proste - ten film i to co się wokół niego dzieje ma zneutralizować efekt filmu Sekielskich i ostatnich afer prominentów PiS.
  A tymczasem ... poparcie dla Dudy spada, już o 20%. Reszta należy do Was.

 • zagraniczny-online

  Oceniono 12 razy 10

  KK probuje sie odgryzac ...
  Przypominam ze to KK ma swiecic przykladem, wytyczac moralne sciezki, i ze to jego ludzie przysiegaja celibat.
  Tutaj sami nawiazuja/porownuja sie sie do celebrytow / show businessu ... komedia sama w sobie

 • sparky6

  Oceniono 14 razy 10

  Wyrok trzech lat więzienia dla Krystka z 2018 roku za gwałt na nastolatce z domu dziecka jest skandaliczny. „Dla mnie jest dość dziwne, że nie zrobił nikt filmu o osobach, które pozwalają na takie wyroki” – mówił Liroy.

 • oldaczom

  Oceniono 9 razy 7

  Zastanawiam się kto i co ma na Latkowskiego, bo wygląda na to, że jest w stanie zrobić każdą podłość na zawołanie. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się po latach, że był wykorzystany przez takie lub inne służby, bo jest w gruncie rzeczy łatwym celem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX