Kristen Bell przyznała, że jej prawie 6-letnia córka nadal nosi pieluchę. Zaapelowała, by rodzice nie oceniali się nawzajem

Kristen Bell w autorskim programie wyznała, że mierzy się z problemami macierzyńskimi. Jej młodsza córka wciąż nie potrafi korzystać z toalety.

Macierzyństwo znacząco różni się od tego, co widzimy na idealnie wykadrowanych zdjęciach w mediach społecznościowych. Rodzice każdego dnia zmagają się z wieloma trudnościami, a wychowywanie dzieci wymaga olbrzymiej dawki pokory, cierpliwości i wyrozumiałości. Ten temat od podszewki zna Kristen Bell, która jest matką dwóch córek. W najnowszym wywiadzie aktorka opowiedziała o problemach, z którymi się zmaga.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Córka Kristen Bell wciąż nosi pieluchę

Kristen Bell zyskała sławę w popularnym serialu ''Weronika Mars''. Od tamtej pory mogliśmy ją podziwiać w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Gwiazda spełnia się zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Udało jej się połączyć te dwa światy - prowadzi program poświęcony macierzyństwu -"Momsplaining with Kristen Bell". W show Bell porusza często niewygodne tematy, które w niektórych kręgach są tabuizowane. Szczerze mówi o ciemnych stronach rodzicielstwa. Niedawno wyznała, że ma problemy z namówieniem młodszej córki do korzystania z toalety. 

Gdy moja starsza córka miała 21 miesięcy, po prostu zasugerowaliśmy jej, żeby spróbowała skorzystać z toalety i odtąd już nigdy nie nosiła pieluchy - wyznała Kristen Bell.

Aktorka przyznała, że jeszcze kilka lat temu wraz z mężem. Daxem Shepardem uważali, że nakłonienie dziecka do korzystania z toalety jest bardzo proste. Nie rozumieli, że rodzice mogą mieć z tym problem. Niedługo sami przekonali się, że każde dziecko jest inne. O ile z Lincoln było prosto, o tyle z Deltą dopadły ją problemy natury... fizjologicznej. 

Obecnie moja najmłodsza córka ma pięć i pół roku i wciąż chodzi w pieluchach - wyznała w programie. 

Aktorka dodała, że od dnia, w którym sama musiała zmierzyć się z problemami wychowawczymi, przestała krytykować inne matki. Kristen zaapelowała również do widzów, by nie oceniali pochopnie rodziców. Przyznała, że każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. 

Więcej o:
Komentarze (21)
Córka Kristen Bell ma pięć lat, a wciąż nosi pieluchę. Aktorka ma problemy z nauczeniem jej korzystania z toalety
Zaloguj się
 • lubiedobrefilmy100

  Oceniono 20 razy 14

  Brawo glupiej aktorce! Dzieki temu wyznaniu, ktore nie zniknie z internetu corka bedzie do konca zycia zmagac sie z przytykami na temat pieluchy. A po co to upubliczniac? Niech o sobie mowi i swoje intymnosci zdradza, a nie swojej corki, ktora bedzie ponosic tego konsekwencje. Zamiast tego powinna dzieciaka zabrac do specjalisty psychologa, urolofa, ect.

 • brak.slow

  Oceniono 15 razy 13

  Czyli coś poszlo nie tak. Zamiast upubliczniac takie wstydliwe dla dziecka tematy całemu światu, może pora na wizytę u specjalistów ?

 • zebra22

  Oceniono 14 razy 10

  Pomoc psychologa lub psychiatry tutaj potrzebna dla dziecka, a nie sugestia mamusi.

 • mariami

  Oceniono 12 razy 8

  To chyba rekordzistka. Dzieci trzeba wychowywać i uczyć, a nie liczyć, że wystarczy sugestia i maluch się "przestawi".

 • ed_net

  Oceniono 4 razy 4

  Nie pieluchę tylko pampersa,zatem nie czuje dyskomfortu, bo nie od razu jest mokro , dziecko należy odpieluszyć w wielu 2 -2,5 roku. I to nieważne jak często i długo będzie sikać po nogach na dywan i zlewać się w nocy do łóżka . Jak się pieluchy nie wyjmie, to ma się problem w wielu 6 lat. Wnuk bał się nocnika, po wyjęciu pieluchy nauczył się w ciągu 3 miesięcy, poźniej owszem bywały incydenty do 5 roku życia. Wnuczka , ma już 4 rok , nadal się zdarza w dzień zsikać , częściej w nocy, ale pieluchy nie nosi od 2 roku życia. Trudno , trzeba prać i sprzątać po niej, w przedszkolu ma nadal ubranie na zmianę .

 • azazel66

  Oceniono 5 razy 3

  Ale news no po prostu szczena opada GW ogarnij się!

 • fury11

  Oceniono 4 razy 2

  Jakby musiała prac pieluchy tetrowe, piorunem by córkę nauczyła. Nauczenie dziecka korzystania z nocniczka wymaga czasu i cierpliwości. Mamusiom się często nie chce.

 • alexcomp

  Oceniono 1 raz 1

  Czas leci bardzo szybko, zostało tylko jeszcze z dziesięć lat gdy dojść może do sytuacji, że chłopak wsadzi tam łapę a tu "zonk" w postaci pieluchy. Wtedy dziewczyna się zdziwi, że on taki zdziwiony gdyż myślała, że każdy nosi.

 • evelina0404

  0

  spoko, corka pojdzie do szkoły i nauczy sie korzystac z toalety w pierwszy dzień zaraz jak cała klasa ją wyśmieje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX