"Nic się nie stało". Marcin Gortat ostro o Zatoce Sztuki. "Byłem tam raz i nie wróciłem! Patologia"

Marcin Gortat na Twitterze stwierdził, że w Zatoce Sztuki był "raz i nigdy więcej nie wrócił". Użył mocnych słów, określając sopocki klub.

Wiele gwiazd pojawiło się w dokumencie Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" o pedofilii w sopockiej klubokawiarni. Opublikowane w filmie zdjęcia miały świadczyć o tym, że celebryci wiedzieli, co dzieje się w "Zatoce Sztuki". Marcin Gortat przyznał, że tam był i w ostrych słowach opisał klub Turczyńskiego. 

ZOBACZ: Sylwester Latkowski ponownie uderza w Kubę Wojewódzkiego i Borysa Szyca. ''Skupili się na aktorstwie i pajacowaniu''

"Nic się nie stało". Marcin Gortat o Zatoce Sztuki

Były zawodnik m.in. Washington Wizards po obejrzeniu dokumentu Sylwestra Latkowskiego, zapytał na Twitterze, co jego fani sądzą na temat filmu. W jednej z odpowiedzi pojawiło się pytanie o obecność Gortata w Zatoce Sztuki. 

Panie Marcinie, sam pan był w Zatoce Sztuki. A jakby pana zdjęcie tak podpięli bez wyjaśnienia? - zapytał dociekliwy internauta.

Koszykarz stwierdził, że był zaledwie raz w sopockim klubie i w ostrych słowach określił to miejsce. 

Byłem na otwarciu i prosili o zdjęcie, ale nie zrobiłem. Byłem tam raz i nie wróciłem! Patologia - odpowiedział Marcin Gortat.

Wiele gwiazd zapowiedziało, że za wykorzystanie ich wizerunku w filmie Latkowskiego, skieruje sprawę do sądu. Reżyser i scenarzysta "Nic się nie stało" nie przebierał w słowach podczas debaty po emisji filmu na antenie TVP 1 i apelował go celebrytów. Ostatnio był gościem Radia ZET, gdzie znów potępił zachowanie gwiazd z polskiego show-biznesu.

Zobacz wideo A tak Gortat komentował zakończenie sportowej kariery

ZOBACZ TEŻ: Mąż Natalii Siwiec znów zabrał głos w sprawie "Nic się nie stało". "Oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata"

Więcej o:
Komentarze (241)
"Nic się nie stało". Marcin Gortat ostro o Zatoce Sztuki. "Byłem tam raz i nie wróciłem! Patologia"
Zaloguj się
 • doktorzero

  Oceniono 56 razy 38

  Gortat był na otwarciu klubu i od razu stwierdził, że to patologia; ciekawe ... Ten sam Gortat przechadzając się "przypadkiem" przed lotniskiem w Los Angeles przywitał pierwszego Polaka bez obowiązku wizowego. Wiarygodny koleś ...

 • emeni

  Oceniono 30 razy 22

  Ale byłeś gościu, więc zgodnie z tezą płynącą z filmu Latkowskiego, jesteś pedofilem, albo kryjesz pedofilów.

 • lucek10

  Oceniono 25 razy 17

  Hahaha! Był na otwarciu i nie wrócił, bo patologię widział. Proszę o konkrety: jaką patologię? Co konkretnie mu się rzuciło w oczy? Co nie spodobało? Może jakieś konkrety bo na razie to mówi jak ten reżyser, ogólnie o w sensacyjnym tonie. Wiemy, że działo się tam źle, ale co on widział, co słyszał? Czy widział lub słyszał coś, co powinien zgłosić policji lub prokuraturze?

 • agatek72

  Oceniono 20 razy 14

  Może jakiś konkret. Co pan zobaczył? A jeśli widział pan przestępstwo to rozumiem że zawiadomienie już jest od dawna w prokuraturze?

 • dr_dundersztyc

  Oceniono 21 razy 13

  Tak swoją drogą, patrząc na kryminalną przeszłość tow. Latkowskiego, może również był bywalcem rzeczonego klubu?

 • lucek10

  Oceniono 16 razy 10

  Celebryta? Celebryta! W sopockim klubie był? Był! Patologię widział? Widział! Jako jedyny to potwierdził! Idealny kandydat do filmu o przymykaniu oczu! Dlaczego nie jest gwiazdą filmu tego Laskowskiego????

 • sebastianmajewski

  Oceniono 18 razy 10

  Tylko dlaczego film o brutalnym wykorzystywaniu dzieci zrobił były przestępca? Nikt przyzwoity do TVP już nie chce przyjść?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX