Borys Szyc dostaje groźby po emisji dokumentu Latkowskiego. W stronę aktora padły niecenzuralne słowa

Borys Szyc opublikował wiadomości, które otrzymuje od internautów po tym, jak w TVP ukazał się dokument Sylwestra Latkowskiego ''Nic się nie stało''. Pojawiają się inwektywy, a nawet życzenia śmierci.

Borys Szyc stał się obiektem publicznej nagonki po tym, jak jego wizerunek został wykorzystany w dokumencie Sylwestra Latkowskiego ''Nic się nie stało''. Po emisji filmu w Telewizji Polskiej odbyła się debata z udziałem reżysera, w której zaapelował do gwiazdora, by ten wyjawił prawdę na temat przestępczego procederu, który miał miejsce w sopockiej Zatoce Sztuki. Nie trzeba było długo czekać na oświadczenie aktora, w którym odciął się grubą kreską od całej afery pedofilskiej. Teraz opublikował groźby, które spływają do niego i członków jego rodziny.

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje film Latkowskiego

Borys Szyc pokazał wiadomości, które wysyłają mu internauci

Niedawno Borys Szyc udostępnił w mediach społecznościowych korespondencję, którą wymienił z Sylwestrem Latkowskim. Aktor był zasypywany wiadomościami od reżysera o różnych porach dnia i nocy. 

Pan Latkowski zaczął mnie atakować swoimi wiadomościami w lipcu 2019. Koniecznie chciał, żebym mu powiedział coś sensacyjnego, bo przecież jak tam chlałem, to na pewno "coś" wiem. Coś. Sam nie mógł określić co. "Ale na pewno wiem". (...) O 3 nad ranem, zdania bez ładu i składu - napisał.

Szyc w opublikowanym na Instagramie oświadczeniu napisał, że miał nic wspólnego z wykorzystywaniem nieletnich, a co więcej - nie wiedział zupełnie, że w sopockim klubie dochodzi do tak skandalicznych sytuacji. Dodał również, że molestowanie jest według niego jedną z najohydniejszych zbrodni. Niestety nie wszyscy uwierzyli aktorowi w jego wyjaśnienia. Gwiazdor opublikował na InstaStories prywatne wiadomości, które wysyłają do niego internauci. Nie brakuje w nich gróźb, przekleństw, a nawet życzeń śmierci. 

Borys SzycBorys Szyc screen z Instagram @borys.szyc

Rozj**** ci łeb siekierą, pedofilski skur**synu.
Śmierć pedofilom.
Szyc, ty nie molestuj tego malucha, k***o zboczona - napisał jeden z internautów pod publikacją ze zdjęciem syna aktora.

Borys Szyc dostaje groźbyBorys Szyc dostaje groźby screen z Instagram @borys.szyc

Oprócz publikacji skandalicznych wiadomości aktor ujawnił również dane internautów, którzy je wysłali. Po premierze dokumentu celebryci, których nazwiska pojawiły się w filmie mierzą się z falą hejtu. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Więcej o:
Komentarze (3)
Borys Szyc dostaje groźby po emisji dokumentu Latkowskiego. ''Rozj**** ci łeb siekierą, pedofilski skur**synu''
Zaloguj się
 • sector23

  Oceniono 6 razy 4

  Ten film Latkowskiego, notabene człowieka z kryminalna przeszłością, to typowa ustawka charakterystyczna dla ludzi z obozu PiS. Wypisz wymaluj, "dziadek z Wehrmachtu" w nowym wydaniu. Sprawa stręczyciela związanego z Zatoką Sztuki jest już znana i opisana przez dziennikarzy lata temu. Wypowiedzieli się już na ten temat "wszyscy święci" i pomimo indolencji prokuratury i policji zapadły nawet wyroki. Przypomnę, że ten cały Krystek był też policyjnym "ucholem" i kolegą wejherowskich policjantów i dlatego śledztwo ciągnęło się jak flaki z olejem, szczególnie w początkowej fazie. Szkoda, że Latkowskiemu umknął ten watek. Ale wracając do tego, pożal się boże - filmu, to gość po prostu wziął od dawna znane fakty, dokleił do tematu kogo się tylko da, byle ten ktoś był kojarzony przez możliwie liczna grupę przedstawiciel tzw. suwerena, następnie oblał to wszytko goownem i włączył blender. Ma to wyglądać tak, że ci wszyscy celebryci, to samo zło i zepsucie .... a poza tym są wrogami tradycyjnych wartości. Dlatego Jedynym wsparciem i siłą która może "nas" przed tą deprawacja obronić, to kościół katolicki i ,partia PiS, jego wierny i sprawdzony sojusznik.

 • cerrie35

  Oceniono 7 razy 3

  Brawo. Kolejny raz motłoch daje o sobie znać. A daleko to szukać? Najpierw wszyscy tak pięknie oklaskiwali pielęgniarki i lekarzy, a teraz? Serce żywcem by im wypruli żeby tylko owi lekarze i pielęgniarki nie wracali do domów.
  Niektórzy są tak tempi, że będą oskarżać nie mając dowodów? Ja już dawno przestałam się wstydzić tego w jakim kraju przyszło mi żyć, bo już dawno straciłam nadzieję, że będzie lepiej.

 • starveling

  Oceniono 3 razy 1

  Latkowski to taki menel, który by się medialnie odrodzić sięga po gó...no odkopane orzez innych już kilka kat temu, opisane i podane na tacy rozmaitym Zerom, które z tym nic nie zrobiły. Teraz celne trafienie Sekielskich w organy państwa obudziły nie tylko jego, ale i te Zera. Przy okazji z radością tym gó..nem rzuca na lewo i prawo. Zmywanie smrodu trwać będzie długo, aż o istocie wszyscy zapomną. Wtedy dziadek-menel ponownie o sobie orzypomni w ramach kolejnych 2 mld złotych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX