Joanna Jędrzejczyk pozuje z siostrą bliźniaczką. Internauci doszukują się podobieństwa. "Te oczyska"

Joanna Jędrzejczyk jakiś czas temu pokazała swoją mamę, a teraz przyszła kolej na siostrę bliźniaczkę. Podobne?

Joanna Jędrzejczyk, jako jedna z niewielu polskich gwiazd, zapewniła sobie rozpoznawalność na całym świecie. Jest nie tylko zawodniczką MMA, ale także zajmuje się mieszanymi sztukami walk. Póki co zdobyła trzykrotne mistrzostwo świata i na tym nie poprzestała. Wystąpiła też w programie "Agent Gwiazdy", na planie którego rozkwitła jej przyjaźń z Olgą Frycz. Co więcej, mogliśmy ją zobaczyć w "Starsza Pani musi fiknąć", gdzie poznaliśmy jej mamę. Teraz jednak przyszła kolej na rodzeństwo, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo "Przerwa na kawę" z Joanną Jędrzejczyk Wybierz serwis

Joanna Jędrzejczyk pozuje z siostrą

Joanna opublikowała wyjątkowe zdjęcia na Instagramie. Na jednym z nich widzimy Joannę z Kasią - bliźniaczką, na drugim wszystkie siostry z rodziny Jędrzejczyk.

Czasami wyglądamy jak bliźniaczki, zwłaszcza gdy nosimy te same koszulki… – napisała Joanna.

Joanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk Joanna Jędrzejczyk - Instagram

To jest siła sióstr, pomimo iż z Kasią-bliźniaczką nie jesteśmy do siebie podobne, to ostatnio coraz częściej wyglądamy podobnie, gdy spotykamy się po całym dniu obowiązków. I oczywiście ubieramy się bardzo podobnie. Haha, tutaj trafiłyśmy nawet z trzema rzeczami – dodała pod innym zdjęciem.

Nic dziwnego, że post skomentowała masa internautów. Wielu z nich dopatruje się podobieństwa między siostrami.

Te oczyska. Wszystkie takie same.
Cudne wszystkie.
Bliźniaczki są najlepsze - czytamy.

Warto dodać, że Joanna ma bliźniaczkę Katarzynę i parę lat starszą siostrę Ewę. Trzeba przyznać, że siostry nie są tak bardzo do siebie podobne, ale z pewnością łączy je niezwykła więź. Czekamy na więcej zdjęć!

Więcej o: