Radosław Majdan odpowiada na komentarze internautów. Piszą o "osobach posiadających dowody na jego niekorzyść". Zareagował

Osoba Radosława Majdana pojawiła się przy okazji premiery reportażu Sylwestra Latkowskiego, "Nic się nie stało". Teraz były sportowiec odpiera zarzuty.

Nieco nerwowy czas nastał w życiu Radosława Majdana. W środę późnym wieczorem jego nazwisko zostało wymienione podczas debaty Sylwestra Latkowskiego, który apelował do osób publicznych, by powiedzieli, co wiedzą na temat pedofilii w sopockiej Zatoce Sztuki. Mąż Małgorzaty Rozenek już wystosował oświadczenie. Zaczął też odpisywać na komentarze internautów. Niektórzy twierdzą, że istnieją dowody świadczące na jego niekorzyść. 

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek: "Mają swojego tatę, ale nie miałem problemu z ich pokochaniem"

Radosław Majdan odpowiada na komentarze internautów

Pod jednym z ostatnich postów Majdana pojawił siłę następujący komentarz:

Panie Radosławie, z całym szacunkiem, ale pisze Pan nieprawdę. Jest rok 2020, zgadza się, ale był rok 2012, 2013 i 2014. Nie pamięta Pan? Naprawdę nie pamiętam Pan Sopotu? Cóż, ma Pan krótką pamięć, ale są ludzie, którzy operują dowodami. Niestety, za błędy - nawet te jednorazowe zapłacić trzeba.

Przyszły tata szybko odpowiedział z lekką ironią.

Liczę na ludzi operujących dowodami.

Internauta nie dał za wygraną i brnął dalej.

Dowodami, niestety, na Pana niekorzyść... Życie. Pozdrawiam i miłego dnia.

Radosław Majdan odpowiada na komentarze fanówRadosław Majdan odpowiada na komentarze fanów screen Instagram / @r_majdan

Majdan odpisał i na tę drugą uszczypliwość. Dał do zrozumienia, że szybko okaże się, czy faktycznie był zamieszany w tę kontrowersyjną i przykrą sprawę.

Przypomnijmy, sportowiec to nie jedyny celebryta, o którym w wywiadzie wspomniał Latkowski. Kuba Wojewódzki już zapowiedział proces sądowy Telewizji Publicznej i reżyserowi. Podobnie zrobili Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec. Głos zabrała również Blanka Lipińska, która nie rozumie, z jakiej racji jej zdjęcie pojawiło się w reportażu.

Więcej o:
Komentarze (19)
Radosław Majdan odpowiada na komentarze internautów. Piszą o "osobach posiadających dowody na jego niekorzyść". Zareagował
Zaloguj się
 • kukunapniu

  Oceniono 9 razy 9

  Czy mowa o dowodach jakie posiadał Kostecki w sprawie
  burdeli na podkarpaciu i seksie z nieletnimi Ukrainkami?

 • achzarit

  Oceniono 9 razy 7

  Nie jestem fanem Majdana - ale w tym wypadku jeśli jego oskarżyciele mają jakieś dowody, to dlaczego nie przekazali ich jeszcze prokuraturze? Pięć lat minęło.

 • hopsiupbec

  Oceniono 12 razy 6

  "Dowodami, niestety, na Pana niekorzyść... Życie. Pozdrawiam i miłego dnia."

  To je pokaż, zgniłku. A jeśli nie masz, to siedź cicho, bo na to są paragrafy.

 • cracken001

  Oceniono 3 razy 3

  A właściwie,CO zarzuca się tym celepojebom????W żadnym przypadku,nie pedofilię,tylko przypuszczenie,że mogli wiedzieć o dupczenie malolat,w pokoikach,czy czymś tam,a mimo tego mieli czelność bywać tam,choć małolat nie rżnęli.Wiec....w CZYM problem???Też byłem kiedyś w Oświęcimiu,ale czy to znaczy,że miałem coś wspolnego z Holokaustem??Ponadto, JAK się to ma do sprawy kuchcinskiego,który walił nieletnia Ukrainkę w przybytku banasia?Sprawie ukręcono leb,niszcząc przy okazji kilku ludzi,a pies ogrodnika,nawet nie zapłacił za prywatne loty

 • boo-boo

  Oceniono 5 razy 3

  Czyli szuje posiadający dowody są współwinni bo ich przez tyle lat nie przekazali organom ścigania.

 • szczegolny_izotop_wegla

  Oceniono 7 razy 3

  Co to za hipokryzja z tym """Miłego dnia""" jakby mi ktoś cos takiego napisał to bym mu odpisał wypie...j na zbity pysk z tym twoim miłego dnia bydlaku !!!

 • aietes

  Oceniono 2 razy 2

  czy biskupi również odpowiadają? Tłumaczą się na fb i twitterze? By3lo może się na nich wyżyć, zrobić swego rodzaju pogrom. Nie ma Żyda pod ręka aby zabić lub książki do spalenia, to pomiot himmlerowski opluje Nergala.

 • troncescofotti

  Oceniono 1 raz 1

  a jam dowody, że mikołaj kopernik nie był polakiem...

 • myczyoni

  Oceniono 1 raz 1

  Operują dowodami.. 🤣

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX