Sylwia Przybysz po ciąży wygląda jeszcze szczuplej niż przed. "Masz formę życia"

Sylwia Przybysz od kilku miesięcy jest mamą. Jak się okazuje, po ciążowych krągłościach u wokalistki nie ma już ani śladu.

Na początku tego roku Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zostali rodzicami. Para powitała na świecie córkę, którą nazwała Pola. Młodzi rodzice są gwiazdami mediów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że świeżo upieczona mama szybko wróciła na Instagram po porodzie. Do tej pory pokazywała tam przede wszystkim zdjęcia dziecka. Dopiero ostatnio pochwaliła się figurą po ciąży.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO

Sylwia Przybysz zachwyca pociążową figurą

Wiele młodych mam stara się wrócić do sylwetki sprzed ciąży. W tym celu zazwyczaj zaczynają regularne treningi. W niektórych przypadkach efekty są rzeczywiście imponujące. Sylwia Przybysz długo nie zdradzała jednak, czy i jak wraca do formy. Na najnowszym zdjęciu wokalistki widać jednak, że ciążowe krągłości całkiem zniknęły. W niespełna pięć miesięcy po porodzie "Sysia" znów może pochwalić się nienaganna sylwetką.

Niepozorne zdjęcie ze spaceru wywołało falę zachwytów w komentarzach. Czarna stylizacja Sylwii Przybysz złożona z legginsów i obcisłej bluzki jeszcze bardziej podkreśliła jej szczupłą figurę.

Pięknie wyglądasz kochana!
Świetna figura.
Masz formę życia - czytamy pod fotką wokalistki.

W jaki sposób Przybysz udało się zrzucić pociążowe krągłości? Tego, niestety, nie wiemy. Młoda mama nie puszcza pary z ust. A szkoda! Wiele kobiet z pewnością chciałoby poznać jej sekret.

Więcej o: