Sia o dzieciach nie mówiła nigdy - aż do teraz. W zeszłym roku adoptowała dwóch chłopców. To już dorośli mężczyźni

Sia Furler wyznała w najnowszej rozmowie, że w zeszłym roku została mamą. Artystka adoptowała dwóch chłopców.

Sia to znana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Choć niewiele osób wie, to właśnie ona odpowiada za największe hity takich sław jak Rihanna, Pink, Katy Perry, a nawet Beyonce. I o ile o jej karierze można w sieci przeczytać wiele, zupełnie inaczej sprawa ma się w kwestii jej prywatności. Gwiazda nie opowiada w mediach zbyt wiele o życiu osobistym, choć ostatnio wyznała, że w zeszłym roku została mamą. Adoptowała dwóch chłopców.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Sia opowiedziała o adoptowanych synach

Artystka udzieliła ostatnio internetowego wywiadu, w którym wspomniała o synach. Dała do zrozumienia, że niedawno mieli urodziny. Ich wiek zaskakuje.

W ubiegłym roku adoptowałam dwóch synów. Obaj mieli po 18 lat, teraz mają po 19 – zdradziła Furler w rozmowie z Sirius XM.

Artystka opowiedziała także o tym, jak synowie radzą sobie podczas przymusowej izolacji. Nie jest im łatwo.

Obaj uważają, że to dość trudne. Ale obaj też zajmują się teraz rzeczami, które są dla nich dobre i pomocne - dodała.

Cóż, może kiedyś Sia zdecyduje się pokazać synów. Fani z pewnością wyczekują tego momentu! Tymczasem warto dodać, że Australijka jest teraz singielką. Jej ostatnim partnerem był twórca filmów dokumentalnych, Erik Lang, z którym rozwiodła się w 2016 roku. Potem przyznała publicznie, że jest biseksualistką. Od tamtego czasu media nie informowały, jakoby jej serce miało być zajęte.

ZOBACZ TEŻ: Jako 12-latka występowała w kontrowersyjnych teledyskach Sii. Teraz urosła i... nie poznacie jej!

Więcej o: