Angelina Jolie ostrzegła Brada Pitta. Nie podoba jej się, że angażuje dzieci w związki z innymi kobietami

Angelina Jolie zabroniła Pittowi potkań córki Shiloh z jego bliską przyjaciółką. Nie zobaczy dziecka, jeśli będzie spotykał się z Alią Shawkat.

Przez dwanaście lat Angelina Jolie i Brad Pitt byli uznawani za najgorętszą parę Hollywood. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni, jednak czasy te przeszły już do historii, a dawni małżonkowie próbują ułożyć sobie życie osobno. Ostatnio tabloidy łączyły gwiazdę "Czarownicy" z Colinem Farrellem, zaś aktor "Bękartów wojny" zaczął spotykać się z Alią Shawkat.

Zobacz wideo

Brad Pitt podobno spędza czas izolacji u boku 31-letniej aktorki Alii, znanej między innymi z filmu "Bogaci bankruci". Brad był publicznie widywany w towarzystwie Shawkat przy okazji wielu wydarzeń, jednak potraktowano to jako zbieg okoliczności. Nowa para wyznała, że wiąże ją platoniczna relacja. Pitt przedstawił nawet przyjaciółkę byłej żonie, Jennifer Aniston, a kobiety złapały dobry kontakt.

Angelina chce odseparować dzieci od wybranki Brada

Jeszcze niedawno amerykański tabloid donosił, że Angelina Jolie rozważa zatrudnienie prywatnego detektywa, który miałby śledzić Alię Shawkat i znaleźć na nią "brudy". Teraz aktorka otwarcie powiedziała Bradowi, że nie pozwoli córce Shiloh na towarzyskie relacje z jego nową dziewczyną. Zaledwie kilka tygodni temu mówiła to samo w sprawie relacji Brada z Jennifer Aniston.

Powiedziała, że dopóki Brad będzie spotykał się z Alią, może zapomnieć o widywaniu się ze Shiloh – podało źródło „InTouch”.

Jolie poradziła aktorowi, by lepiej trzymał Shiloh z dala od swojej bliskiej koleżanki. Domniemany zakaz nastąpił po tym, jak Angelina dowiedziała się, że ich 13-letnia córka została przedstawiona Alii podczas pobytu u taty. Gwiazda "Czarownicy" była poirytowana faktem, że córce podobało się spotkanie.

Angelinie nie przeszkadza, że były parter spotyka się z innymi kobietami, ale nie życzy sobie, by patrzyły na to ich wspólne dzieci.