Kasia Dziurska zafundowała sobie sporą metamorfozę. Ścięła włosy i pofarbowała na odważny kolor. "Poszalała!"

Kasia Dziurska pożegnała się z blondem. Teraz trenerka ma różową grzywę.

Kasia Dziurska od kilku lat łączy sportowe życie z robieniem kariery w show-biznesie. Trenerka regularnie relacjonuje swoje zdrowe nawyki w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 400 tysięcy osób. Dużym zastrzykiem popularności był dla niej jej udział w programie "Dance Dance Dance", w którym tańczyła ze swoim narzeczonym, Emilianem Gankowskim. Zakochani nie wygrali show, choć przez wielu widzów byli typowani na faworytów.

Zobacz wideo Kasia Dziurska zdradza, jak będzie wyglądał jej ślub

Kasia Dziurska przefarbowała się na różowo

W miniony poniedziałek fryzjerzy oraz kosmetyczki wreszcie otworzyli swoje salony po ponad dwóch miesiącach. Z tego luksusu skorzystało wiele kobiet, w tym Kasia Dziurska. Trenerka zdecydowała się na niemałą metamorfozę. Jej efektami pochwaliła się już na Instagramie. Gwiazda znacznie skróciła włosy i przefarbowała je na różowo. Odważnie, ale zgodzicie się chyba z nami, że do twarzy jej w tym kolorze?

 

Internauci są zauroczeni nowymi włosami Kasi Dziurskiej. W komentarzach nie brakuje zachwytów i komplementów.

Świetna przemiana.
Pięknie ci w tym kolorze. Dodaje ci mega świeżości i blasku.
Poszalała! - czytamy pod zdjęciem.

Do tej pory Kasia Dziurska niechętnie zmieniała fryzury. Jak widać, przyszedł czas na zmiany. To nie pierwsza tak duża metamorfoza w jej życiu. Jakiś czas temu trenerka wyznała, że na studiach brała udział w Wyborach Miss AWF. Wtedy także miała bardzo oryginalną fryzurę. Zobaczcie sami!