Usain Bolt po raz pierwszy został ojcem! Król sprintu otrzymał gratulacje od premiera Jamajki. Znamy płeć malucha

Jamajskie media poinformowaly, że rodzina Usaina Bolta się powiększyła. Jego partnerka, Kasi Bennet, urodziła córkę. Czy dziewczynka pójdzie w ślady ojca i też zwiąże się ze sportem?

Ośmiokrotny mistrz olimpijski w lekkoatletyce, Usain Bolt, po raz pierwszy został ojcem. Radosną nowinę potwierdziły jamajskie media, a do sportowca spłynęły setki gratulacji z całego świata. Dołączyli do nich nawet przedstawiciele władz kraju.

Usain Bolt został ojcem

Wielka radość w domu króla sprintu. Lokalne media potwierdziły informacje, że partnerka Usaina, Kasi Bennett, urodziła córkę. Dziewczynka przyszła na świat w ostatnią niedzielę, 17 maja 2020 roku i jest spod znaku Byka. Bolt otrzymał gratulacje od samego premiera Jamajki, Andrewa Holnessa.

Gratulacje dla naszej sprinterskiej legendy Usaina Bolta i Kasi Bennett z okazji narodzin ich małej dziewczynki – napisał szef rządu na Twitterze.

Olimpijczyk już kilka miesięcy temu pochwalił się, ze wkrótce jego rodzina się powiększy. Opublikował wówczas zdjęcie ciężarnej partnerki, Kasi, na Instagramie. W marcu tego roku zdradził płeć dziecka. W żartobliwy sposób ostrzegł wszystkich potencjalnych adoratorów jego córki.

Każdy facet! Każdy chłopak! Nie pogrywajcie ze mną - powiedział wtedy 33-latek.

 

Usain od sześciu lat związany jest z Kasi Benet. Jest to pierwsze dziecko pary. Olimpijczyk już kilka lat temu w rozmowie z magazynem ''People'' zdradził, że marzy o powiększeniu rodziny. Wypowiedział się wtedy również na temat związku z Kasi.

Nasz związek stał się naprawdę poważny. Naprawdę chcę mieć rodzinę. Czekałem przez lata chcąc się upewnić, że to dobra osoba. Zawsze mówiłem, że chcę mieć troje dzieci. I jestem tego pewien - wyznał.

Dołączamy do gratulacji!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.