Sofia Richie rozstała się ze Scottem Disickiem? Od kilku dni przebywa w domu innego mężczyzny. "Codziennie spotyka się z nowym facetem"

Zagraniczne media informują, że to może być koniec związku Sofie i Scotta. Richie była widziana w rezydencji innego mężczyzny w Malibu. Czyżby modelka znalazła pocieszenie?

Po zakończeniu głośnego związku z Kourtney Kardashian, Scot Disick związał się z modelką Sofią Richie. Z Kardashianką doczekał się trójki dzieci i nadal utrzymują dobre relacje, a związek z Sofie niedawno wszedł na poważne tory.

Modelka wywalczyła wreszcie sympatię Kourtney, na której opinii zależy przede wszystkim Disickowi.

Związek Sofii Richie i Scotta Disicka pod znakiem zapytania

Od początku trwania związku Scotta i Sofii fani zastanawiają się, czy para rzeczywiście jest w stanie stworzyć ze sobą coś poważnego. Po dwóch latach wspólnego życia Richie i Disick zamieszkali ze sobą i mogłoby się wydawać, że relacja weszła na wyższy poziom, jednak Sofia spędziła kolejny dzień w domu innego mężczyzny. Czy to jej nowy partner?

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że przyjaciel Kardashianów trafił do kliniki odwykowej, z której wypisał się już następnego dnia. Od tej pory u Scotta i modelki coś zaczęło się sypać - paparazzi przyłapali Sofię u boku innego mężczyzny. To może oznaczać koniec związku.

Czy to już koniec związku?

Tabloidowa strona internetowa TMZ doniosła, że Sofia Richie odsunęła się od partnera na rzecz nowego mężczyzny, z którym spotyka się w Malibu. Przez trzy dni i noce przebywała w jego rezydencji na plaży.

Sofia Richie rozstała się z Disickiem... a przynajmniej tak się wydaje, ponieważ codziennie spotyka się z nowym facetem - czytamy na łamach TMZ

W ciągu ostatnich trzech dni Sofia przebywała w rezydencji na plaży w Malibu, należącej do mężczyzny, z którym teraz się umawia - podaje strona internetowa.

Zagraniczne media spekulują, że modelka zostawiła Disicka dla innego. Według TMZ powodem mogą być problemy Scotta, z którymi aktualnie się zmaga. Choć znajomi celebryty zarzekają się, że trafił na odwyk, ponieważ nie mógł pogodzić się ze stratą rodziców, brukowce wciąż wspominają temat alkoholu i narkotyków.

Być może Sofia nie była w stanie unieść sytuacji i zamiast wspierać, sama oczekiwała oparcia. Nic więc dziwnego, że szukała pocieszenia u nowego "znajomego".

Przypomnijmy, że jeszcze dwa lata temu ojciec młodej modelki, Lionel Richie, zagroził córce, że ją wydziedziczy, jeśli nie rzuci Scotta. Był przerażony faktem, że Sofia spotyka się z mężczyzną słynącym ze zdrad i szalonego imprezowania. Media donosiły wówczas, że Disick zdradził ją w Miami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.