Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami? Amerykańskie media twierdzą, że aktorka jest w pierwszej ciąży

Joaquin Phoenix i Rooney Mara spodziewają się narodzin pierwszego dziecka - tak twierdzi informator "Page Six".

Joaquin Phoenix i Rooney Mara niedługo zostaną rodzicami! Para, która ukrywa życie prywatne w tajemnicy i ostatnich kilka tygodni spędziła, izolując się w domu w Los Angeles, szykuje się do nowej życiowej roli, co zdradził informator "Page Six".

Zobacz: Oscary 2020. Najlepszy aktor pierwszoplanowy - Joaquin Phoenix, czyli doskonały Joker

Zobacz wideo Kto najlepiej zagrał Jokera? Przedstawiamy ranking TOP 5

Rooney Mara jest w ciąży

Informator "Page Six" ujawnił, że ostatnio Rooney została przyłapana na ulicy w Los Angeles. Aktorka próbowała ukryć ciążowy brzuch pod luźnymi ubraniami, ale kiepsko jej to wychodziło. Według medialnych doniesień, brzuch jest już całkiem spory i wskazuje na szósty miesiąc ciąży.

Dziennikarze "Page Six" próbowali potwierdzić doniesienia u Joaquine'a Phoeniksa i Rooney Mary, ale para odmówiła komentarza. 

 

Joaquin Phoenix i Rooney Mara poznali się na planie filmu "Her", ale zaczęli umawiać się na randki dopiero wtedy, gdy znów spotkali się na planie, tym razem produkcji "Mary Magdalene" w 2018 roku. Joaquin Phoenix wcielał się w rolę Jezusa, natomiast Rooney grała Marię Magdalenę. Para zamieszkała razem w Hollywood Hills. Joaquin Phoenix wyznał w 2019 roku w rozmowie z "Vanity Fair", że Mara początkowo nim "gardziła". Bierze jednak pod uwagę fakt, że podobał się jej, ale była zbyt nieśmiała, by mu to okazać.

Więcej: On był jednym z największych przystojniaków, dziś nieco się zapuścił. Ona słynie z oryginalnej urody. Razem? Tworzą parę IDEALNĄ

Była jedyną dziewczyną, której szukałem w internecie. Byliśmy przyjaciółmi, wymienialiśmy emaile. Nigdy wcześniej tego nie robiłem - przyznał.

W lipcu 2019 roku para zaręczyła się.

Polecamy: BAFTA 2020. Joaquin Phoenix przywitał się z księciem Williamem. Wykonał niezręczny gest, który jest niezgodny z królewskim protokołem