Barbara Kurdej-Szatan wie, jak nazwie drugie dziecko! "Już chyba nie zmienimy"

Basia Kurdej-Szatan wyznała, że już od dawna zna płeć dziecka i wie, jak nazwie swoją drugą pociechę. Czyżby było to tradycyjne imię podobnie jak w przypadku pierwszej córki?

Barbara Kurdej-Szatan przez długi czas próbowała ukryć przed mediami fakt, że spodziewa się dziecka. O jej stanie błogosławionym spekulowano już od kilku miesięcy, jednak przez wzgląd na bezpieczeństwo i strach przed tym, czy z ciążą będzie wszystko w porządku, aktorka nie decydowała się na oficjalne potwierdzenie plotek.Zrobiła to dopiero po pięciu miesiącach, choć już o wiele wcześniej była bliska zdradzenia swojej tajemnicy w rozmowie z redaktorem Plotka. Aktualnie Basia bardzo chętnie opowiada o tym, jak upływa jej czas na oczekiwaniu drugiego dziecka. Okazuje się, że już od dawna zna płeć i wie, jak da na imię maluchowi. Rafał próbował powstrzymać żonę przed wyjawieniem imienia!

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Basia zdradza zachowaniem, że coś jest na rzeczy!

Imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan

Wieść o drugiej ciąży Barbary Kurdej-Szatan pojawiła się w mediach w dość niespodziewanym momencie. Od tego czasu aktorka bardzo chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami na temat swojego stanu błogosławionego, publikując fotografie z zaokrąglonym brzuszkiem. 

Gwiazda w rozmowie z magazynem Party.pl postanowiła opowiedzieć o tym, jakie imię wybrała dla drugiego dziecka. Dzięki niezbędnym badaniom Basia już od dawna zna płeć oczekiwanej pociechy. Aktorka wyznała, że jej decyzja raczej nie ulegnie zmianie, ponieważ razem z mężem "już tak zwracają się do brzuszka"!

Wybraliśmy imię już dawno temu, bo ja miałam robione badania krwi, z których m. in. dowiedziałam się, jaka będzie płeć. Już cały czas mówimy do brzuszka tym imieniem więc... już chyba nie zmienimy mimo wszystko - wyznała Kurdej-Szatan. 

Wspomniała również o lekkim rozczarowaniu, że imię jej pierwszej córki okazało się tak popularne. 

Podobnie było z Hanią, kiedy wybieraliśmy imię, to wydawało mi się, że super, że nie ma tak dużo Hań teraz i nagle się okazało, że urodziło się dużo Hań i teraz mamy podobnie. 

Gdy tylko Basia podczas internetowego wywiadu zaczęła zdradzać więcej szczegółów na temat wybranego imienia, w tle odezwał się Rafał Szatan, który stanowczo zaprotestował, by żona nie ujawniała ich tajemnicy. Powstrzymana przez męża aktorka powiedziała jedynie, że ich wybór jest bardzo tradycyjny. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Barbara Kurdej-Szatan już wybrała imię dla drugiego dziecka! "Już cały czas mówimy do brzuszka tym imieniem"
Zaloguj się
 • freecyc

  Oceniono 2 razy 2

  Będę strzelał:Arnold!!!

 • zdzirson

  Oceniono 1 raz 1

  Wzruszające.
  Jak tam, wszystkie negatywne komentarze o challengu już pokasowane, pani Basiu, czy jeszcze się jakieś nieopatrznie ostały??

 • konigin

  Oceniono 1 raz 1

  Do nazwiska "Szatan" za wiele imion nie pasuje.

 • cerrie35

  Oceniono 1 raz 1

  No dokładnie. Redaktorzy plotucha jajca sobie z nas robią. Cały news to pier**lenie o Szopenie, czyli lanie wody i łaskawie napisanie "Szatanowa wie już jak da na imię dziecku, ale tego nie powie". Redaktorzy plotka, to jakieś niedojrzałe nastolatki, czy jak?

 • freecyc

  Oceniono 1 raz 1

  Jajca se robicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX