Kim Kardashian wzięła udział w sesji zdjęciowej z czwórką swoich dzieci. North i Saint są już bardzo duzi

Kim Kardashian lubi podkreślać, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Jej najnowsze zdjęcia zachwyciły internautów.

Siostry Kardashian można kochać lub nienawidzić. Prawda jest jednak taka, że zoperowane celebrytki zza oceanu zbudowały ogromne imperium na sprzedawaniu prywatności w rodzinnym reality show. Obecnie każda z nich może pochwalić się rentownymi biznesami. Prym wiedzie 22-letnia Kylie Jenner, która już dwa razy została okrzyknięta "najmłodszą miliarderką na świecie" przez magazyn Forbes. Największą popularnością cieszy się jednak jej starsza siostra Kim.

Zobacz wideo North West zbudowała dla lalek dom kwarantanny

Kim Kardashian zapozowała z dziećmi

Kim Kardashian przeszła długą drogę w show-biznesie. Początkowo funkcjonowała jako przyjaciółka Paris Hilton. Szybko zdeklasowała jednak swoją koleżankę i przejęła od niej tytuł nieoficjalny tytuł naczelnej celebrytki USA. Z pewnością pomógł jej w tym kontrolowany wyciek seks-taśmy. Opinia publiczna zdążyła już zapomnieć o tym niechlubnym epizodzie z przeszłości Kim. Dziś "Kardashianka" jest żoną i matką. Wraz z Kanye Westem doczekali się czwórki dzieci o oryginalnych imionach: Chicago, Psalm, North i Saint.

Celebrytka regularnie pokazuje swoje pociechy na Instagramie. Rzadko kiedy widzimy je jednak wszystkie razem na jednym zdjęciu. Do teraz! Ostatnio Kim pochwaliła się kulisami sesji dla magazynu "Vogue". Towarzyszyła jej czwórka dzieci. Uwagę zwracają najstarsze, czyli North i Saint. Ależ oni wyrośli.

 

Rodzinne zdjęcia z miejsca podbiły serca internautów. W komentarzach nie brakuje zachwytów i komplementów. 

Najsłodsze dzieci na świecie!

Piękna rodzinka - czytamy.

Przypomnijmy, że wierni fani "Kardashianek" wysnuli niedawno, że Khloe może być w ciąży. Celebrytka odniosła się już do plotek na Twitterze.