Paulina Krupińska świętuje trzecie urodziny syna: Kiedy on tak urósł? Dodała trzy zdjęcia Jędrka. Widać jego twarz

Paulina Krupińska trzy lata temu urodziła drugie dziecko, syna Jędrka. Złożyła chłopcu publiczne życzenia, racząc fanów zdjęciami chłopca.

Paulina Krupińska to prawdziwa szczęściara. Układa jej się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Spełnia się nie tylko w roli kochającej żony, ale przede wszystkim matki. W 2015 roku na świat przyszła córka, Antonina, a dokładnie trzy lata temu urodził się syn, Jędrzej. Z tej okazji 15 maja na Instagramie modelki pojawiły się trzy pamiątkowe ujęcia chłopca. Fani są zauroczeni.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o Viki Gabor i talentach swoich dzieci

Paulina Krupińska podzieliła się z fanami nowymi zdjęciami trzyletniego już syna

Miss Polonia 2012 należy do grona tych gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności, a w przypadku dzieci, nie zdradzają ich wizerunku. Krupińska od lat publikuje zdjęcia swoich pociech, ale tylko te, na których stoją tyłem, lub mają zakrytą twarz. Z okazji trzecich urodzin syna opublikowała na Instagramie post, składający się z trzech fotografii, na których pojawia się solenizant. Na jednej widać sporą część jego buzi.

Dzisiaj 3. urodziny ma nasz Jędruś. Kiedy on tak urósł? Pytanie każdego rodzica... - napisała modelka pod postem.

Fani modelki składali Jędrzejowi życzenia, a szczęśliwej mamie nie szczędzili pięknych słów.

Spełnienia marzeń mały góralu!

Dużo zabawy, radości i uśmiechu dla solenizanta!

Sto lat dla młodego! Jesteś cudowną mamą.

Wszystkiego najlepszego dla Jędrka.

Redakcja Plotka przyłącza się do życzeń i czekamy na więcej tak uroczych zdjęć. Paulino, teraz czas na pamiątkowe ujęcia z Antoniną!

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka byli blisko rozstania! Po latach modelka zdobyła się na zaskakujące wyznanie

Więcej o:
Skomentuj:
Paulina Krupińska świętuje trzecie urodziny syna, publikując trzy fotografie chłopca. Na jednym prawie pokazała jego twarz
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX