Klaudia Halejcio na zmysłowym wideo z tajemniczym mężczyzną. Czyżby to nowy partner aktorki? "Chyba nas poniosło"

Klaudia Halejcio musi wiedzieć, że po jej ostatnim wideo nie ucichną już plotki. Prawdopodobnie aktorka ma nowego partnera.

Klaudia Halejcio, choć izoluje się w domu, jak zawsze aktywnie prowadzi media społecznościowe. Od jakiegoś czasu regularnie dodaje do sieci śmieszne filmiki, w których odgrywa główną rolę. Jednak ten ostatni wywołał największe poruszenie. Na udostępnionym wideo widzimy Klaudię z mężczyzną w dosyć intymnej scenie. Czyżby był to jej nowy partner?

Zobacz wideo Jak mieszkają gwiazdy?

Klaudia Halejcio ma nowego chłopaka?

Już jakiś czas temu u jej boku pojawił się pewien tajemniczy mężczyzna. Jest on fotografem i na początku tylko pomagał Klaudii przy kręceniu filmików. Z czasem ta znajomość musiała się rozwinąć, ponieważ dziś nie szczędzą sobie czułości, zaś Klaudia zaprosiła go do wspólnych występów przed kamerą.

Musimy także przyznać, że zamieszczone w środę wideo jest bardzo pomysłowe, ale i w pewien sposób zmysłowe.

Chyba nas poniosło - napisała.

 

Nasze zdanie podzielają także internauci, którzy licznie skomentowali zamieszczony filmik.

No i fajnie. Dwóch wariatów się zebrało super para z Was.

Nie wiem, jak i dlaczego, ale to wygląda bardzo zmysłowo i seksownie. Opanujecie się ludzie, bo pobudzacie zmysły obserwatorów - czytamy.

Do komentarzy dołączyły się także znane polskie gwiazdy.

Mega seksi - napisała Basia Kurdej-Szatan.

No i to jest inspiracja na stretching - dodała Ewa Chodakowska.

Nas tylko zastanawia fakt, kim jest tajemniczy mężczyzna. Wiemy tylko tyle, że Maciek Mars pseudonim Magic Mars jest fotografem, który współpracuje z aktorką. Od kiedy pojawił się na profilu Klaudii, jest pełno plotek o ich związku. Jednak co ich łączy wiedzą tylko oni sami, ale jednego mogą być pewni - to wideo na pewno nie uciszy plotek, które podgrzały również zamieszczone przez Klaudię hasztagi:

  • Couple Photography
  • Couple Videos
  • Insta Couple
  • Love Story
  • Love You
  • Couples
  • Kisses

Coś musi być na rzeczy.