Ewa Brodnicka pręży się w bikini i prawi o oczekiwaniach wobec mężczyzn. Hejter przyczepił się do odważnego zdjęcia. Odpowiedziała

Ewa Brodnicka pochwaliła się umięśnionymi pośladkami na Instagramie, co nie do końca spodobało się jednemu z obserwatorów.

Ewa Brodnicka jest jedną z najlepszych polskich bokserek, która również nie stroni od kontrowersji. Mimo dość męskiego sportu, jaki wykonuje, nie zapomina o swojej kobiecości i chętnie prezentuje swoje wdzięki na Instagramie. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem weszła w polemikę z internautą, który kąśliwie odniósł się do jej opisu. 

ZOBACZ TEŻ: Bokserka Ewa Brodnicka u Kuby Wojewódzkiego. I pytanie: Nie boisz się, jak cię biją po piersiach?

Ewa Brodnicka pręży pośladki na Instagramie 

Ewa Brodnicka zamieściła zdjęcie, na którym możemy od tyłu podziwiać jej umięśnione pośladki. Przy okazji sportsmenka podzieliła się z obserwatorami przemyśleniami, co do oczekiwań wobec mężczyzn. 

Więcej zdjęć Ewy Brodnickiej w bikini znajdziesz w naszej galerii"

Kobieta oczekuje od mężczyzny odwagi społecznej. Że będziesz umiał publicznie bronić własnego zdania i potrafisz przeciwstawić się opinii większości. Nie będziesz konformistą, a to często trudniejsze niż sport ekstremalny - pisze bokserka. 

 

Jeden z internautów skrytykował jej eksponowanie ciała na Instagramie. 

Mężczyzna oczekuje od kobiety, aby ta nie świeciła dupskiem na co drugim zdjęciu - skomentował. 

Ewa Brodnicka kąśliwej uwagi nie pozostawiła bez odpowiedzi. Odniosła się żartobliwie i z dystansem. 

A jeśli co piąte zdjęcie to już się wpisuję w Twoje ramy przyzwoitości - odpowiedziała. 

Ewa BrodnickaEwa Brodnicka instagram.com@ewabrodnicka_

Każda kobieta może eksponować swoje ciało, jak tylko ma na to ochotę. Jeśli komuś się takie zachowanie nie podoba, najłatwiej przestać po prostu obserwować. Proste. 

Więcej o: