"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita szuka imienia dla córki. "Im większy wybór, tym gorzej". Wyznała, jak póki co nazywa dziecko

Anita Szydłowska zamieściła na Instagramie kilka zdjęć, na których chwali się ciążowymi krągłościami.

Anita Szydłowska dała się poznać telewidzom, dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". To właśnie tam poznała Adriana, z którym udało jej się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Para doczekała się syna Jerzego, a już za kilka miesięcy powita na świecie drugie dziecko. Tym razem będzie to dziewczynka. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita rozmyśla nad imieniem dla córki 

Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sprawił, że Anita stała się bardzo popularna, szczególnie w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 200 tys. użytkowników. To właśnie tam celebrytka dzieli się z obserwatorami kulisami życia domowego, macierzyństwa, a teraz także ciąży. Na jej profilu pojawiły się nowe zdjęcia, na których prezentuje pokaźnych rozmiarów już brzuch. Przy okazji snuje refleksje nad imieniem dla córki. Zdradziła, że tym razem jest nieco trudniej niż przy poprzedniej ciąży.

Ciążową sesję Anity zobaczysz w naszej galerii 

W tym okresie już mówiliśmy do brzuszka po imieniu z Jerzykiem, a teraz dalej jest "Malutka"  z kobiecym imieniem miało być łatwiej, a okazuje się, że im większy wybór, tym gorzej, czy nadając imię drugiemu dziecku sugerowaliście, się tym aby dobrze pasowało do rodzeństwa, tradycjami rodzinnymi, czy raczej własnymi upodobaniami? - zastanawia się Anita. 

Anita i Adrian niestety nie chcą jeszcze zdradzać, jak nazwą swoją córkę, gdyż sami nie są jeszcze do końca przekonani.

Mamy kilka typów, ale nic nie chce sugerować, ciekawe czy się pojawi. Z drugim imieniem będzie łatwiej, bo tak jak Jerzyk ma na drugie Andrzej- po moim tacie, zawsze w rodzinie miałam tradycję nadawania go po dziadkach - dodaje Anita.

Anita i Adrian są jedną z nielicznych par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która założyła razem rodzinę. Oby więcej takich związków. Trzymamy kciuki. 

Więcej o:
Komentarze (5)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita szuka imienia dla córki. "Im większy wybór, tym gorzej". Wyznała, jak póki co nazywa dziecko
Zaloguj się
 • i.will.be.gentle

  Oceniono 2 razy 2

  znowu ona, boje się otworzyć lodówkę, bo istnieje ryzyko, że ta kobieta mi z niej wyskoczy i zacznie namawiać do skorzystania z jakiejś tam apki, którą aktualnie reklamuje na insta... a tak serio, czy ona musi robić cyrk ze wszystkiego co jest związane z jej ciążą? trochę skromności i mniej infantylizmu życzę

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  pustak od pierwszego spuszczenia....

 • 100-lec

  Oceniono 1 raz 1

  only Jessica

 • bronze

  Oceniono 1 raz 1

  może przkładem polskich celenrytek ; mia, alikia, lea, vesna,viwvenne.dzesika, Zaneta.....

 • konfuzjusz

  0

  Tradycja
  nazwij je Tradycja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX