Weronika Książkiewicz miała wypadek samochodowy. Jak się czuje? Dziękuje policjantom: Wykazali się ogromną empatią

Weronika Książkiewicz miała wypadek. Na swoim InstaStory opisała, jak do tego doszło oraz jak zachowali się policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

Weronika Książkiewicz należy do grona aktorek, które raczej stronią od mediów społecznościowych. Jednak ostatnimi czasy zaczyna się to nieco zmieniać. Parę tygodni temu opublikowała zdjęcie ze swoim parterem, z którym przez obecną sytuację nie może się zobaczyć. Teraz nagrała InstaStory, podczas którego opowiedziała o innym zdarzeniu. 

Weronika Książkiewicz miała wypadek samochodowy

Okazuje się, że aktorka była uczestnikiem wypadku. Nie ona go spowodowała i na szczęście jej zdrowie nie ucierpiało. Niestety nie można tego powiedzieć o jej samochodzie, który został rozbity.

Miałam wczoraj wypadek, nie z mojej winy, prawie nic mi się nie stało. Gorzej z samochodem- przyznała aktorka.

Następnie odniosła się do policji. Jej zdaniem funkcjonariusze zachowali się wzorowo, nie tylko wobec niej, ale i sprawczyni wypadku.

Bardzo dużo teraz się źle mówi na naszą policję, natomiast ja byłam pod totalnym wrażeniem. Można sobie pomyśleć, że byli mili, bo aktorkę zobaczyli. Nie, nie tylko dla mnie, ale też dla osoby, która spowodowała wypadek, która była bardzo zestresowana, która też miała słabą sytuację, myślę, finansową, tak jak zresztą my wszyscy w dobie tego, co się dzieje, bo większość ludzi potraciła pracę, w tym my, artyści. Jaki spokój zachowali, w jak ładny sposób rozmawiali z nami i mam wrażenie, że to jest związane z sytuacją. Oczywiście ta kobieta musiała ponieść konsekwencje, ale wykazali się ogromną empatią w dobie tego, że żyjemy teraz w jakiejś dziwnej rzeczywistości- dodała Książkiewicz.

Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie:

Zobacz wideo Weronika Książkiewicz opowiada o swoim wypadku i zachowaniu policjantów

Najważniejsze jednak jest to, że nikomu nic się nie stało i wszyscy wyszli z tego zdarzenia cali i zdrowi.

Więcej o: