Dorota Szelągowska zapozowała na planie programu i pochwaliła się nową fryzurą. Fanka spekuluje o jej trzeciej ciąży

Dorota Szelągowska opublikowała na instagramowym profilu ujęcie z planu programu "Tu jest pięknie". Zapozowała w luźnych ubraniach, co skłoniło internautów do snucia pewnej teorii.

TVN rozpoczął przygotowania do jesiennej ramówki. Do pracy wróciła między innymi Dorota Szelągowska. Dekoratorka pochwaliła się fanom zdjęciem z planu programu "Tu jest pięknie". Zapozowała w oversize'owych rzeczach, a fanka zaczęła ją wypytywać, czy spodziewa się trzeciego dziecka. Zareagowała. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska pokazała, jak urządziła mieszkanie [Źródło: x-news]

Dorota Szelągowska odpowiedziała internautce na pytanie o trzecią ciążę

Najpopularniejsza polska dekoratorka wnętrz wróciła do pracy i już zdążyła pochwalić się w sieci zdjęciem z planu. 

"Tu jest pęknie". Kręcimy! - ekscytowała się.

Miała na sobie jasny sweter i spódnicę z falbanami. Całość uzupełniła beżowymi kozakami i prezentowała się naprawdę stylowo.

Jak można było się spodziewać, nie obyło się bez komplementów pod adresem Doroty. Najwięcej uwagi przykuwa fryzura.

Przepiękna! Najlepiej Pani w takiej fryzurze.

Ale Ci ładnie w dłuższych włosach.

Pięknie, a włosy to Pani rosną migiem.

Piękny, długi włos.

Jedna z internautek zwróciła jednak uwagę na coś innego. Według niej Szelągowska stara się od pewnego czasu na zdjęciach zakrywać brzuch, co może świadczyć tylko o jednym - jej błogosławionym stanie.

Na każdym zdjęciu brzuszek zakryty. Czyżby ciąża?

Gwiazda TVN-u szybko odpowiedziała.

Nie, to po prostu tłuszcz, albo poza. Biorąc pod uwagę, że ledwo oddycham w obciskających rajstopach, raczej to drugie - stwierdziła.

Cóż, to bardzo zaskakująca teoria, w końcu Dorota urodziła drugie dziecko dwa lata temu. Na świat przyszła córka Wanda, która jest owocem miłości dekoratorki z obecnym partnerem. Szelągowska ma też dziewiętnastoletniego syna Antoniego, którego ojcem jest znany muzyk, Adam Sztaba.

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska świętowała 18-tkę syna. Wśród gości znalazł się Adam Sztaba. Bawili się świetnie, a internauci wzdychają: Tak trzeba żyć

Więcej o: