Angelina Jolie wynajmie detektywa, by znalazł "brudy" na dziewczynę Brada Pitta? "Mogłaby trzymać dzieci z daleka od niego"

Jak donosi amerykański tabloid, Angelina Jolie rozważa zatrudnienie prywatnego detektywa. Miałby on śledzić Alię Shawkat, nową dziewczynę Brada Pitta, i znaleźć na nią "brudy".

Angelina Jolie i Brad Pitt przez 12 lat byli najgorętszą parą Hollywood. Te czasy odeszły już jednak do historii, a każde z byłych małżonków stara się ułożyć sobie życie na nowo. Ostatnio tabloidy łączyły gwiazdę "Czarownicy" z Colinem Farrellem. Jeśli zaś chodzi o aktora "Bękartów wojny", to w listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy, że spotyka się z Alią Shawkat. Brad Pitt zdecydował się ponoć zapoznać dzieci z nową partnerką, a Angelina Jolie miała nie być z tego powodu zadowolona.

Zobacz wideo Historia miłości Brangeliny. Obejrzyjcie nasze wiedeo!

Angelina Jolie wynajmie prywatnego detektywa?

Jak donosi źródło In Touch Weekly, Angelina Jolie rozważa wynajęcie prywatnego detektywa, który szpiegowałby nową dziewczynę jej byłego męża. Aktorka chce ponoć nieco więcej dowiedzieć się o Alii Shawkat:

Pomimo tego, że Alia nie zrobiła nic złego, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Angie zatrudniła prywatnego detektywa. Dzięki wykopanym "brudom" mogłaby trzymać dzieci z daleka od Brada - powiedział informator.

Przypomnijmy, że byli małżonkowie toczą w sprawie opieki nad dziećmi sądową batalię. Owe "brudy" nie byłyby pewnie w tej kwestii bez znaczenia.

Źródło gwieździe "Czarownicy" zarzuca również, że jest pamiętliwa:

Pomimo tego, że od rozstania z Bradem minęło już tyle czasu, Angie nie przestaje utrudniać mu życia.

Co może być przyczyną takiego zachowania Angeliny Jolie? Jak donosił inny tabloid, aktorka gniewa się na byłego męża za to, że podczas pamiętnych tegorocznych SAG Awards pokazał, w jak dobrych kontaktach jest z Jennifer Aniston, a podczas odbioru nagrody zażartował z ich małżeństwa.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że napięte relacje pary nie odbiją się negatywnie na szóstce ich dzieci.

Więcej o: