Ola Żebrowska ujawniła, ile przybrała na wadze w ciąży. Po pięknej żonie aktora zupełnie tego nie widać

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski oczekują narodzin trzeciego dziecka. Żona aktora pochwaliła się zdjęciem w drodze na USG.

Aleksandra Żebrowska spodziewa się trzeciego dziecka. Jest już mamą dziesięcioletniego Franciszka i siedmioletniego Henryka. Żona Michała Żebrowskiego chętnie pokazuje, jak zmienia się jej ciało w czasie ciąży. Ostatnio zamieściła informację, ile dokładnie przybrała na wadze do tej pory.

ZOBACZ: Ola Żebrowska w samym biustonoszu i rozpiętej koszuli. Widać cały ciążowy brzuch. Fani: Boska Żebrowska!

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Ola Żebrowska ujawniła, ile przytyła w ciąży

Tak jak każda przyszła mama Ola musiała wybrać się na wizytę kontrolną i sprawdzić, jak przebiega ciąża. Podczas takiej wizyty lekarz i przyszli rodzice mogą zobaczyć rozwój maluszka za pomocą badania USG. Żebrowska uzbrojona w maseczkę ochronną udała się na spotkanie z lekarzem. Wykonała obowiązkowe seflie i zamieściła je na Instagramie, a w hasztagach ujawniła, ile przytyła w ciąży. 

Misja USG #trzecitrymestr #10kilodoprzodu #czołoteżsiępowiększa #brodazakryta #thirdtrimester - napisała Ola Żebrowska. 

Po żonie aktora nie widać przybywających kilogramów. Nadal jest szczupłą kobietą, u której można zauważyć tylko powiększający się brzuszek. Jak zmienia się ciało Oli Żebrowskiej? Sprawdźcie sami, przeglądając naszą galerię! 

Żebrowska w dość nietypowy sposób ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Na Instagramie zamieściła zdjęcie talerza, na którym położyła ogórki kiszone i kromki chleba z musztardą. Publikację podpisała hasztagiem #pregnancyannouncement. Kilka dni później na jej profilu pojawiło się krótkie nagranie, na którym potwierdza, że jest w ciąży. Od tej pory Ola chętnie chwali się rosnącym brzuszkiem.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!