Ewa Farna opublikowała zdjęcie mamy, trzymającej na rękach jej syna. "Tak, serio, to nie siostra!" Podobne

Ewa Farna dodała na Instagram zdjęcie, zrobione kilka miesięcy wcześniej. Zapozowała do niego mama artystki, Karin, z wnukiem, Arturem.

W czerwcu 2019 roku Ewa Farna została mamą. Na świat przyszedł jej syn, Artur. Gwiazda świetnie odnalazła się w nowej roli i szybko wróciła do pracy. Na koncerty zabiera zazwyczaj malucha. Było tak chociażby już po sześciu tygodniach od narodzin, kiedy to Ewie i jej pociesze towarzyszyła mama artystki. Wykonane zostało wtedy pamiątkowe zdjęcie nad wodą. Teraz możemy je podziwiać.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ewa Farna opublikowała zdjęcie mamy z synem

W poniedziałek na Instagramie Farnej pojawiło się zdjęcie jej rodzicielki z wnukiem. Piosenkarka opublikowała je z racji obchodzonego w Czechach 10 maja Dnia Matki.

Ta kocica to moja mama (tak, serio, to nie siostra) z tym, który ze mnie zrobił mamę. Pojechaliśmy tak na nasz “pierwszy” koncert, ponad 1000 km z Pragi do polskiej Gołdapi. Nie było to nawet sześć tygodni po narodzinach. Ja byłam dla niego, a moja mama dla mnie. Bywa tak, że czasami wszystko, czego potrzebujesz, by czuć się dobrze, to mieć mamę przy sobie.

 

Pod postem nie brakowało komplementów pod adresem pani Karin. 

Mamy są niezastąpione. Obie jesteście piękne młode mamy.

Mama jak siostra, piękna.

Śliczna kobieta! Masz niezłe geny.

Pojawiły się też głosy, że Ewa jest bardzo podobna do rodzicielki.

Powiedziałabym że to Ty. Jesteś z mamą bardzo do siebie podobna, powiedziałabym nawet jak bliźniaczki.

Ciężko się nie zgodzić. Pani Karin wygląda naprawdę świetnie. Ewa nie przesadziła, pisząc, że można by pomylić jej mamę z siostrą.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Farna to gwiazda, ale okazuje się, że jej mąż to "nie tylko" muzyk. Chobot ma głowę do interesów. Jego majątek robi wrażenie