Katy Perry udostępniła na Instagramie nagranie z badania USG. Córka "pokazała jej środkowy palec"

Katy Perry tegoroczny Dzień Matki zapamięta na zawsze. Jak napisała, jej nienarodzone jeszcze dziecko pokazało jej środkowy palec na USG. Takiego prezentu artystka się chyba nie spodziewała.

Chociaż Katy Perry i Orlando Bloom dopiero oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego wspólnego dziecka, to już teraz świętują Dzień Matki. Z tej okazji przyszli rodzice nagrali wspólny filmik, a piosenkarka dostała od swojego ukochanego bukiet własnoręcznie nazbieranych kwiatów. Artystka potwierdziła też płeć pociechy. To jednak jeszcze nie koniec atrakcji. W tym szczególnym dniu wokalistka wybrała się bowiem na badanie USG, a to przyniosło jej kolejny powód do radości. 

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno urodziły. Obejrzyjcie nasze wideo!

Katy Perry pokazała zaskakujące nagranie USG

Narzeczona Orlando Blooma zdecydowała się opublikować niezwykle zabawne nagranie z badania USG, podczas którego jej nienarodzona jeszcze córeczka pokazała jej... palec.

Kiedy twoja nienarodzona córka pokazuje ci środkowy palec, będąc jeszcze w łonie, to wiesz, że wpadłaś po uszy - napisała na Instagramie artystka.

 

Piosenkarka wybrała się na kontrolę lekarską w Dzień Matki (obchodzony w Stanach Zjednoczonych na początku maja), co sprawia, że cała sytuacja jest jeszcze bardziej zabawna. Takiego prezentu z okazji święta wszystkich mam Katy Perry chyba się nie spodziewała!

Cała sytuacja rozbawiła nie tylko wokalistkę i prowadzącą jej ciążę lekarkę, lecz również fanów artystki. Jej miłośnicy docenili, że ich idolka dzieli się z nimi takimi chwilami:

To takie urocze. Uwielbiam Cię, Katy. Będziesz świetną mamą i wszyscy to wiemy.

Dziękujemy, że dzielisz się z nami takimi momentami, jak ten. Kochamy Cię i Twojego dzidziusia.

Hahaha, to jest genialne! - czytamy w komentarzach.

Jak myślicie, po kim córka Katy Perry i Orlando Blooma jest taka zadziorna?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.