Sara Boruc pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Uwagę zwraca nakrycie głowy Noah. Taka czapka kosztuje prawie tysiąc złotych

Sara Boruc i Artur Boruc spędzają czas z dziećmi. Żona piłkarza pochwaliła się zdjęciem męża w towarzystwie córek i syna. Uwagę zwraca kosztowne nakrycie głowy Noah.

Sara Boruc i Artur Boruc wychowują wspólnie trójkę dzieci. Najstarsza córka, Oliwia, pochodzi z poprzedniego związku Sary, a para doczekała się razem córki i syna. W ubiegłym roku na świat przyszedł syn pary Noah, a 9 lat temu urodziła się Amelia. Dumna mama chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia rodziny, a ostatnio pochwaliła się wspólnym ujęciem Artura i dzieci. Na opublikowanej fotografii uwagę zwraca pewien szczegół...

ZOBACZ: Sara i Artur Borucowie świętują pierwsze urodziny syna. Fani zauważyli, że Noah jest bardzo podobny do mamy

Zobacz wideo Najpopularniejsze polskie WAGs. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy?

Artur Boruc pozuje z dziećmi

Na Instagramie Sary pojawiło się zdjęcie Artura, Oliwii, Amelii i Noah. Rodzina Boruców wybrała się na wiosenny spacer po parku w Bournemouth w Anglii. Wszyscy są uśmiechnięci i zrelaksowani. Żona piłkarza stwierdziła, że osoby ze zdjęcia są dla niej całym światem. 

Poznaj cały mój świat - napisała Sara Boruc. 

Artur Boruc z dziećmiArtur Boruc z dziećmi Instagram/mannei_is_her_name

Sara jest znana z upodobania do luksusowych marek, a jej stylizacje są często komentowane. Okazuje się, że gwiazda nie tylko sama wybiera rzeczy od największych domów mody. Na opublikowanym zdjęciu można zauważyć nakrycie głowy Noah, które nie należy do najtańszych. Za taką klasyczną czapkę z daszkiem od domu mody Gucci trzeba zapłacić ponad 800 złotych. Nie każdy może sobie pozwolić na taki gadżet, z którego dziecko szybko wyrośnie. 

Gwiazdorska para często pokazuje, jak mały Noah się rozwija. Na Instagramie piłkarza ostatnio pojawiło się nagranie, na którym widać, jak maluch stawia pierwsze kroki. Sara zdradziła, jak poinformowała Artura, że będą mieli syna.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.