Katy Perry potwierdziła płeć swojego dziecka. "Już kopie, a to potrafi być bardzo bolesne"

Katy Perry jest w pierwszej ciąży, ale jeszcze przed porodem świętuje Dzień Matki. Artystka potwierdziła, jakiej płci będzie jej dziecko. Orlando Bloom będzie "babskim królem"!

Na początku marca Katy Perry udostępniła nowy teledysk do piosenki "Never Worn White", na którym z dumą zaprezentowała zaokrąglony brzuch. Tym samym oznajmiła światu, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest oczywiście narzeczony piosenkarki, aktor Orlando Bloom. Od tej chwili wielokrotnie mieliśmy okazję podziwiać wokalistkę w błogosławionym stanie, zarówno na zdjęciach wykonanych przez paparazzich, jak i tych na Instagramie. Teraz artystka zdecydowała się potwierdzić płeć dziecka.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno urodziły.

Katy Perry potwierdziła płeć dziecka

Choć Katy Perry jest w zaawansowanej ciąży, wciąż pozostaje aktywna zawodowo i bierze udział w nagraniach programu "American Idol". Podczas najnowszego odcinka muzycznego show jurorka potwierdziła płeć swojego dziecka:

Ona już kopie. Kopie, gdy słyszy dobre występy. Musicie się więc dla niej postarać. Byle nie za bardzo - bo to może być dla mnie zbyt bolesne - zażartowała.

Katy Perry nie urodziła jeszcze dziecka, ale już teraz pozwoliła sobie na świętowanie Dnia Matki, który wypada w Stanach Zjednoczonych 10 maja. Wraz z Orlando Bloomem wokalistka nagrała z tej okazji film, który aktor udostępnił na Instagramie.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam oraz dla mojej cudownej przyszłej mamy - napisał.

 

Z okazji Dnia Matki gwiazdor obdarował również swoją narzeczoną bukietem własnoręcznie nazbieranych kwiatów, a tą cudowną chwilą piosenkarka podzieliła się z fanami na InstaStories:

Orlando BloomOrlando Bloom instagram.com/katyperry/

Przypomnimy, że Katy Perry zostanie mamą po raz pierwszy, natomiast Orlando Bloom jest już ojcem dziewięcioletniego syna Flynna ze związku z byłą żoną, modelką Mirandą Kerr.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.