Lara Gessler w bikini z dumą prezentuje ciążowy brzuch. Zdjęcie z pikniku skomentowała Jessica Mercedes

Lara Gessler niedawno ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka. Teraz przyszła mama pokazała fanom, jak spędza spóźnioną majówkę. Jej brzuch jest coraz większy, a Lara wygląda kwitnąco.

Pod koniec kwietnia Lara Gessler opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem, a tym samym wyjawiła obserwatorom wspaniałą nowinę - spodziewa się dziecka. Córka słynnej restauratorki trzymała tę wiadomość w tajemnicy przez kilka miesięcy. Ojcem pociechy jest prawnik Piotr Szeląg, z którym Lara związała po rozwodzie z poprzednim mężem.

Zobacz wideo Szalone tańce Lary i Magdy Gessler

Lara Gessler prezentuje ciążowy brzuch

Od kiedy tylko Lara Gessler wyjawiła informację o swoim błogosławionym stanie, zewsząd posypały się gratulacje, a Magda Gessler opublikowała na swoim Facebooku emocjonalny wpis. Przyszła mama, szczęśliwa, że wreszcie mogła podzielić się ze światem radosną nowiną, coraz śmielej udostępnia w sieci zdjęcia ciążowego brzucha. Przypomnijmy, że ostatnio córka restauratorki pozowała w ogrodniczkach na tle wiejskiego krajobrazu.

Jednak tym razem Lara Gessler podzieliła się z fanami zdjęciem z majowego pikniku. Ubrana w jednoczęściowy, biały kostium kąpielowy, celebruje wyjątkowy czas na łonie natury, czytając książki oraz łapiąc wiosenne promienie słońca. Jak możemy się domyślać, po drugiej stronie aparatu stał najpewniej ukochany ciężarnej.

Majówka została przesunięta o tydzień! - napisała na Instagramie.

 

Fani Lary Gessler zauważyli, że przyszła mama wygląda kwitnąco:

Stan totalnie błogosławiony!

Lara kwitnie jak przyroda dookoła.

Wykonane na łonie natury zdjęcie skomentowała także Jessica Mercedes:

Ale pięknie! Gratki kochani!

Plotek również raz jeszcze gratuluje i cieszy się ze szczęścia przyszłej mamy. Widać, że ciąża jej służy!

Więcej o: