Anna i Robert Lewandowscy nazwali córkę Laura. Zainspirował ich Karol Strasburger? Aktor jest wdzięczny

Karol Strasburger pogratulował Annie i Robertowi Lewandowskim drugiego dziecka i przy okazji udzielił im kilku rodzicielskich porad.

Kilka dni temu Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przywitali na świecie drugie dziecko. Dokładnie 6 maja na świat przyszła ich córka, której dali na imię Laura. Radosna nowina bardzo ucieszyła fanów pary oraz kolegów i koleżanki z show-biznesu. Gratulacjom nie ma końca, ostatnio swoje złożył Karol Strasburger. Na łamach tabloidu podziękował Lewandowskim, że stał się dla nich inspiracją.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska urodziła, a gratulacjom nie ma końca. Zbigniew Boniek złożył nietypowe życzenia

Karol Strasburger gratuluje Lewandowskim 

Pod koniec ubiegłego roku Karol Strasburger doczekał się pierwszego dziecka, co było szeroko komentowane w mediach za sprawą wieku aktora. Ten nie zważa na nieprzychylne komentarze i cieszy się tacierzyństwem. Co więcej, chętnie udziela rodzicielskich porad. Tak właśnie było w przypadku Roberta i Anny Lewandowskich. Na łamach "Faktu" pogratulował parze drugiej córki i podziękował im za to, że stał się dla nich inspiracją w doborze imienia. Przypomnijmy, że córka prowadzącego "Familiadę" również ma na imię Laura. 

Gratuluję Ani i Robertowi, że znowu zostali rodzicami. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy zainspirować ich, aby nazwali swoją córkę Laurka. Wcześniej to imię nie było tak bardzo popularne - mówił aktor. 

Nie obyło się również bez rodzicielskich porad. Karol Strasburger radzi Lewandowskim, aby chronili prywatność dziecka, jak tylko mogą. 

Z racji tego, że jesteśmy osobami publicznymi, to mogę im poradzić, aby prywatność dziecka była dla nich priorytetem. Bo nie wiadomo, czy kiedyś Laura będzie chciała występować w mediach. Ja i Małgosia wyznajemy taką zasadę, że nie pokazujemy córki, bo to sfera naszego życia, którą chcemy zachować tylko dla siebie. A po drugie to życzę im, żeby poświęcali Laurze jak najwięcej czasu, żeby dziecko cały czas miało z nimi kontakt. Oczywiście, na samym początku noworodek potrzebuje mamy, ale ojciec tak samo musi ciągle przy nich trwać - dodaje. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje w ósmym miesiącu ciąży

Patrząc na to, jak Anna i Robert Lewandowscy ukrywają przed mediami wizerunek starszej córki Klary, jesteśmy przekonani, że w przypadku młodszej pociechy będą postępować podobnie. Myślicie, że sportowcy wezmą sobie rady Karola do serca?

Więcej o:
Komentarze (6)
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nazwali córkę Laura, a zainspirował ich Karol Strasburger. Aktor jest wdzięczny
Zaloguj się
 • koment22

  Oceniono 4 razy 2

  Młody jest, został świeżo upieczonym rodzicem, więc ma prawo mu się tak wydawać.

 • Marcin Sinski

  Oceniono 1 raz 1

  moja córeczka urodziła sie rowniez 6 maja i nazwaliśmy ją Maja bo z maja rowniez lubi grac w pilke pozdrawiamy Was

 • j-a-ga

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo popularne imię obecnie.

 • zloty_rog

  0

  Kiedyś co druga dziewczynka miała na imię Julia, później Lena, Maja, a teraz Laura.

 • dank-a11

  0

  Na stronie glownej gazety jest tylko jedna informacja o koronawirusie. Reszta to sciek: Lewandowscy, Rozenki, Marina i jakies inne ochlapy. Za kilka miesiecy obudzicie sie z reka w nocniku. No coz, jaki kraj tacy jego mieszkancy i takie gwiazdy.

 • barakuda62

  0

  Całe szczęście że tym razem Karol ich inspirował- nie wiem kto poprzednio, ale inspiracja była FATALNA!
  jak można tak zrobić dziecku by przezwać go Klarą?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX