Młoda Kris Jenner w bikini. Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciem matki i jej figurą po porodzie. "Moja motywacja"

Kim Kardashian postanowiła uczcić Dzień Matki nieco wcześniej. Podarowała Kris Jenner sentymentalny prezent, którym pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji pokazała archiwalne zdjęcia swojej rodzicielki pozującej w cytrynowym bikini tuż po urodzeniu dziecka. "Motywacja"!

Kim Kardashian w wersji sentymentalnej - od takiej strony jeszcze jej nie znaliśmy. Celebrytka postanowiła zrobić swojej rodzicielce ogromną niespodziankę i podarować cenny prezent z okazji Dnia Matki. W czym tkwi wyjątkowość upominku? Kardashianka odnalazła fotografa, tworzącego sesję ślubną jej rodziców i odkupiła od niego oryginalny aparat, którym podczas ceremonii robione były zdjęcia. Kris Jenner podobno nigdy w życiu nie widziała ich na oczy! Kim pochwaliła się swoim kreatywnym pomysłem w mediach społecznościowych i przy okazji opublikowała kilka archiwalnych fotografii rodziców, w tym między innymi zdjęcie, do którego Jenner pozuje w cytrynowym bikini. "Moja motywacja. Kocham Cię, Mamo" - wyznała Kim. 

Zobacz wideo Tak bawią się dzieci Kim Kardashian. Domek dla lalek jest uroczy!

Młoda Kris Jenner w bikini

Kris Jenner poślubiła Roberta Kardashiana w 1978 roku. Rozstali się po trzynastu latach małżeństwa, jednak nawet po rozwodzie utrzymywali stały kontakt i bliską relację. Kim Kardashian z okazji Dnia Matki postanowiła sprawić rodzicielce niezwykłą niespodziankę, odkupując od jednego z fotografów aparat, którym robione były zdjęcia podczas uroczystości ślubnej Kris i Roberta. Celebrytka wywołała niektóre z nich i stworzyła piękny album, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradziła, jak wyglądała jej mama w latach 80. tuż po urodzeniu syna. 

Kris Kardashian i Robert KardashianKris Kardashian i Robert Kardashian Instagram/ @kimkardashian

To post z okazji Dnia Matki dla mojej mamy! Najlepsza mama na całym świecie! Nie mogłam się doczekać, żeby dać jej ten prezent! Uwielbiam sentymentalne prezenty i byłam bardzo podekscytowana, gdy znalazłam fotografa ślubnego, Alfreda Garcię, który w 1978 roku robił moim rodzicom sesję ślubną. Kupiłam aparat, którego użył podczas ceremonii oraz zdjęcia i zrobiłam dla niej album. Nigdy nie widziała tych zdjęć! Szczęśliwego Dnia Matki, mamo! Kocham Cię. A Twoje pierwsze zdjęcie, które opublikowałam w bikini tuż po urodzeniu Roba, to moja motywacja i wzór do naśladowania! - czytamy we wzruszającym poście Kim. 

 

Jak podoba Wam się młoda Kris? Od zawsze była piękną kobietą, pomimo tego nigdy nie stroniła od operacji plastycznych i ingerowania w swój wygląd.

Więcej o: