"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek wciąż są razem? Dociekliwi internauci nie mają wątpliwości. Zdradził ich szczegół

Agnieszka i Wojtek to jedna z ulubionych par aktualnej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zyskali sympatię widzów swoją szczerością i poczuciem humoru. Czyżby ich sielanka trwała nadal? Aga opublikowała post, którym według fanów zdradziła, że mieszka z Wojtkiem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyciąga przed telewizory szerokie grono widzów. Agnieszka i Wojtek to jedna z par najnowszej edycji show, w którym nieznani sobie dotąd ludzie stają na ślubnym kobiercu. Już niedługo możemy spodziewać się finału programu, podczas którego dowiemy się, czy związki stworzone przez grupę specjalistów przetrwały próbę czasu. Internauci jednak chcą być o krok naprzód. Dokładnie przeglądają media społecznościowe uczestników eksperymentu, by już dziś stwierdzić, czy bohaterowie programu są nadal razem. W sieci spekulowano nawet na temat ciąży Oliwii, a teraz głośno jest o Agnieszce i Wojtku. A wszystko przez jedno zdjęcie i zauważony na nim szczegół. 

Zobacz wideo Poznajcie pary, których drogi rozeszły się po programie

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu..." mieszkają razem?

Internauci nie dają za wygraną, wciąż doszukując się nowych dowodów na to, że najbardziej zabawna para programu nadal jest razem. Mowa o Agnieszce i Wojtku, których losy możemy oglądać w telewizyjnym show. Czyżby Aga przypadkiem zdradziła, że zamieszkała z mężem? Kobieta opublikowała na Instagramie, wydawałoby się, zwyczajny post, w którym poleca ulubione książki. Jednak fani nie zwrócili wcale uwagi na obszerną literaturą, a... stolik i podłogę. Taka sama jak u Wojciecha!

Lubię książki, które pomagają mi poznać siebie... książki, które motywują, dają do myślenia i pomagają trochę odświeżyć umysł czy spojrzeć inaczej na świat - czytamy na profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Dociekliwi użytkownicy mediów społecznościowych od razu zareagowali na zaprezentowane na fotografii wnętrze mieszkania. Choć widać na niej jedynie stolik, książki, dekoracje, kawałek okna oraz skrawek podłogi - to wystarczyło, by wysnuli wnioski. 

Oj, chyba ta sama podłoga, jak u Wojtka, więc teraz może u was - napisała jedna z fanek pary. 

Stolik jak u Wojtka - skomentował ktoś inny. 

Myślicie, że podejrzenia fanów się potwierdzą, a Aga i Wojtek nadal są razem? 

Więcej o:
Komentarze (1)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek są razem po programie? Zdradził ich jeden szczegół
Zaloguj się
  • ruda12

    0

    Moze i para fajna natomiast to ze przyjaciel Wojtka nie przyznal sie ze ściemnia przed sadem zeby nie placic alimwntow na dzieci i je olewa to troche stawia przyjazn w dziwnym swietle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX