Grimes wyjawiła, jak należy wymawiać imię jej syna X ? A-12. Elon Musk ma jednak na ten temat inne zdanie

Grimes i Elon Musk powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Syn ekscentrycznej pary nosi imię X ? A-12. Teraz artystka zdradziła, jak należy je wymawiać. Ojciec chłopca ma jednak na tę kwestię odmienne zapatrywanie.

Na początku tego roku Grimes zaskoczyła fanów nietuzinkowym postem na Instagramie, który jasno dawał do zrozumienia, że artystka jest w ciąży. 5 maja wokalistka oraz Elon Musk zostali szczęśliwymi rodzicami. Dumny tata podzielił się tą nowiną na Twitterze, a kilka godzin później opublikował zdjęcie ze swoim potomkiem. Para nazwała syna X Æ A-12 Musk. Teraz artystka tłumaczy, jak należy wymawiać imię chłopca.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Obejrzyjcie nasze wideo!

Grimes tłumaczy, jak wymawiać imię jej dziecka

6 maja Grimes wróciła po porodzie na Instagram i zdecydowała się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące internautów pytanie: jak się wymawia imię jej dziecka?

Po prostu X jak litera X, później A.I, tak jak wymawia się litery A i I - wyjaśniła artystka.

 

Co ciekawe, ojciec chłopca ma na ten temat chyba odmienne zdanie. Elon Musk w niedawnym podcaście powiedział bowiem, że imię to wymawia się jako "X Ash A Twelve". Wygląda więc na to, że rodzice muszą ustalić wspólną wersję. Jedno jest jednak pewne. Para nadała swojemu synowi najbardziej niespotykane imię na całym świecie.

Grimes i Elon Musk - związek

Przypomnijmy, że Elon Musk i Grimes zadebiutowali jako para na Met Gala w 2018 roku. Twórca Tesli oraz piosenkarka poznali się kilka miesięcy wcześniej za pomocą... Twittera. Musk zaczepił artystkę, kiedy spostrzegł, że w swym teledysku zawarła ona intrygujący żart dotyczący sztucznej inteligencji. Ta nietuzinkowa para nie obnosi się jednak ze swoim uczuciem i strzeże własnej prywatności, zaś X Æ A-12 jest ich pierwszym dzieckiem. Twórca Tesli jest natomiast ojcem jeszcze pięciorga pociech z poprzedniego małżeństwa.

PJA

Więcej o:
Copyright © Agora SA