Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner znów są razem? "Namiętność przeplata się z kłótniami"

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner wrócili do siebie. Taką informacje przekazał portal Gwiazdy WP.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner nie należą do grona gwiazd które afiszują się w mediach społecznościowych ze swoim życiem prywatnym. Oficjalnie nigdy nie potwierdzili informacji, że nie są już razem, ale w marcu tego roku w mediach huczało od plotek na ten temat. Teraz jednak okazuje się, że ich rozstanie nie było definitywne. Jak donosi portal Gwiazdy WP - Gelner i Cielecka wrócili do siebie. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner znów są zakochani?

O związku Magdaleny Cieleckiej z Bartoszem Gelnerem od początku nie było wiadomo zbyt wiele. Tabloidy rozpisywały się głównie na temat znaczącej różnicy wieku, która jest między nimi (aktor jest o 16 lat młodszy od artystki). Jednak co jakiś czas informatorzy donosili, że Cielecka i Gelner tworzą związek doskonały. Kiedy więc w marcu tego roku do sieci przedostała się plotka o tym, że artyści nie są już razem, fani, którzy im kibicowali, byli zawiedzeni.

Podobno powodem rozstania był fakt, że kochankowie przestali się dogadywać. Teraz okazuje się, że znaleźli nić porozumienia i dali sobie kolejną szansę. Ich relacja nadal pozostaje jednak burzliwa. 

Magda i Bartek tworzą typowy włoski związek, w którym namiętność przeplata się z kłótniami. Oboje mają ostry temperament, więc tam cały czas iskrzy. Kochają się, za chwilę rozstają, a i tak do siebie wracają - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską osoba z otoczenia pary. 

Podobno w odbudowie ich relacji miała pomóc domowa izolacja, której oboje obecnie się poddają.

Wspólne spędzanie izolacji mocno ich zbliżyło i dało namiastkę zwyczajnego związku. Nigdzie nie muszą się spieszyć, projekty aktorskie są zawieszone, nie ma żadnej presji. Oglądają filmy, spacerują, jak każda inna para - zdradził informator WP. 

Myślicie, że tym razem Magdalenie Cieleckiej i Bartoszowi Gelnerowi udało się pokonać kryzys na stałe? My trzymamy za nich kciuki i liczymy, że aktorzy już niebawem przestaną ukrywać, co ich łączy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.