Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys? Aktorka miała postawić mężowi ultimatum. W grę wchodzi nawet rozwód

Meghan Markle i książę Harry przechodzą pierwszy kryzys - tak przynajmniej podają zagraniczne media. Mają kłócić się m.in. o finanse. Odczuwają też konsekwencje swojej decyzji o odejściu z rodziny królewskiej.

Na początku stycznia Meghan Markle i książę Harry poinformowali na Instagramie, że odchodzą z rodziny królewskiej. Choć rodzina królewska, w tym głównie królowa Elżbieta II, tłumaczyła im, by tego nie robili, oni postawili na swoim. Od kilku tygodni nie pełnią już obowiązków wynikających z przynależności do dworu i cieszą się niezależnością w Los Angeles. Jednak zagraniczne media podają, że między nimi nie układa się najlepiej.

Zobacz wideo Harry o odejściu z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys?

Meghan od samego początku była pewna swojej decyzji. Nie ukrywała, że nie czuła się dobrze wśród takiej zacnej rodziny. Według źródeł Harry miał wątpliwości, jednak zrobił to, czego pragnęła żona. Jak podaje magazyn "The Globe" myślał jednak o powrocie. Aktorka, gdy się o tym dowiedziała, miała wpaść w szał i postawić mężowi ultimatum:

Powiedziano mi, że Meghan wpadła w szał po tym, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania, krzyknęła: "Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!" - zdradziło źródło.

Dowiadujemy się także, że Harry ma żal do żony, że wymusiła na nim podjęcie decyzji o opuszczeniu rodziny. Za to Meghan jest bardzo szczęśliwa z tego, jak teraz wygląda ich życie.

Wie, że wyczerpała się jej postawa diwy, napady złości i aktorskie akrobacje reklamowe, i chce po prostu kontynuować swoje życie celebrytki. Ostrzegła Harry’ego, aby podjął właściwą decyzję lub miał świadomość tego, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna! - dodał informator magazynu.

Jednak to nie wszystko. Kolejnym z powodów do kłótni mają być finanse - książę Harry nie pracuje jeszcze w Stanach Zjednoczonych i czeka na wizę pracowniczą. Jak wiadomo, ma pokaźny majątek, więc nie grozi im przez jakiś czas obniżenie komfortu życia, ale na razie rodzinę utrzymuje Meghan. Media zastanawiają się, czy małżonkom uda się pokonać te trudności. Niektórzy jednak wróżą, że ich związek może niedługo skończyć się rozwodem. A Wy jak myślicie?

Więcej o:
Komentarze (51)
Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys? Aktorka miała postawić mężowi ultimatum. W grę wchodzi nawet rozwód
Zaloguj się
 • tambourine_woman

  Oceniono 24 razy 8

  "Rodzinę utrzymuje Meghan" - ale bzdura, niby co ona teraz robi zawodowo? Utrzymują się z królewskich zaskórniaków i kieszonkowego od księcia Karola. Oczywiście cały artykulik to stek bzdur, ale jest bardzo prawdopodobne, że Meghan - po tym, jak wypromowała się i zarobiła na Harrym - jakoś się z tego małżeństwa wymiksuje, żeby być "niezależną", korzystać ze sławy, uwodzić kolejnych znanych (i przystojniejszych ;)) facetów, rozbijać się po przyjęciach w roli celebrity no 1. itd. Trudno mi ich sobie wyobrazić za 20, albo i 10 lat nadal razem.

 • li_lah

  Oceniono 16 razy 6

  O matko ale bullshit. Tabloidy nie mają tematów to wszystko wymyśla byle się klikalo. Bardzo im spadły obroty niestety. ...

 • kzet69

  Oceniono 18 razy 6

  Czy ktoś może tę szczujnię "plotek.pl przenieść na wPolityce Karnowskich_ Poziom tego podportalu akurat pasuje do pisowskiego suwerena, żenada...

 • ml2403

  Oceniono 12 razy 4

  Rozwiodą się na pewno, pytanie tylko kiedy. Cwana baba omotała niby dorosłego faceta ale de facto kompletnie nie znającego życia człowieka, któremu od urodzenia ścielono dywany pod nogi. Ona myślała naiwnie, że zmieni rodzinę królewską i jeszcze Brytyjczycy ją za to pokochają ale jak to spaliło na panewce zrobiła to co najczęściej tego typu baby robią czyli zaczęła grać dzieckiem. Paskudne to i za chwilę będzie rozwód.

 • picanro

  Oceniono 14 razy 4

  Źródło, któremu powiedziano, co ktoś do kogoś krzyknął, nieźle. News z piątej ręki.

 • j-a-ga

  Oceniono 10 razy 4

  No patrzcie. A tydzień temu była w ciąży. 🤣

 • arkitekt1

  Oceniono 17 razy 3

  byl ksieciem
  a zostal mezem celebrytki
  zalosne

 • mikroolbrzym

  Oceniono 23 razy 3

  Trochę się dziwię temu Harry'emu. Ani z niej wielka piękność, ani wielka gwiazda, ani specjalna myślicielka. Bez urazy -Harry mógł przebierać. Coś mi się zdaje, że jak mu się znudzi posuwanie jej - to się bajka skończy szybko... Wielu już widziałem takich "zakochanych" na umór, co po kilku klatach pytali, gdzie mieli oczy.

 • maxerelectricabb

  Oceniono 14 razy 2

  Jak to powiedział Cezary Pazura bodajże w Chłopaki nie płaczą, też kiedyś dałbym sobie uciąć rękę za pewną kobietę i dziś chodziłbym bez ręki. Coś w tym jest Harry, a królowa Matka uprzedzała, na szczęście mądra doświadczeniem pozostawiła wnukowi otwartą furtkę na powrót. Po chwilach upojenia, czas wrócić na ziemię - książę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX