Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys? Aktorka miała postawić mężowi ultimatum. W grę wchodzi nawet rozwód

Meghan Markle i książę Harry przechodzą pierwszy kryzys - tak przynajmniej podają zagraniczne media. Mają kłócić się m.in. o finanse. Odczuwają też konsekwencje swojej decyzji o odejściu z rodziny królewskiej.

Na początku stycznia Meghan Markle i książę Harry poinformowali na Instagramie, że odchodzą z rodziny królewskiej. Choć rodzina królewska, w tym głównie królowa Elżbieta II, tłumaczyła im, by tego nie robili, oni postawili na swoim. Od kilku tygodni nie pełnią już obowiązków wynikających z przynależności do dworu i cieszą się niezależnością w Los Angeles. Jednak zagraniczne media podają, że między nimi nie układa się najlepiej.

Zobacz wideo Harry o odejściu z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys?

Meghan od samego początku była pewna swojej decyzji. Nie ukrywała, że nie czuła się dobrze wśród takiej zacnej rodziny. Według źródeł Harry miał wątpliwości, jednak zrobił to, czego pragnęła żona. Jak podaje magazyn "The Globe" myślał jednak o powrocie. Aktorka, gdy się o tym dowiedziała, miała wpaść w szał i postawić mężowi ultimatum:

Powiedziano mi, że Meghan wpadła w szał po tym, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania, krzyknęła: "Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!" - zdradziło źródło.

Dowiadujemy się także, że Harry ma żal do żony, że wymusiła na nim podjęcie decyzji o opuszczeniu rodziny. Za to Meghan jest bardzo szczęśliwa z tego, jak teraz wygląda ich życie.

Wie, że wyczerpała się jej postawa diwy, napady złości i aktorskie akrobacje reklamowe, i chce po prostu kontynuować swoje życie celebrytki. Ostrzegła Harry’ego, aby podjął właściwą decyzję lub miał świadomość tego, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna! - dodał informator magazynu.

Jednak to nie wszystko. Kolejnym z powodów do kłótni mają być finanse - książę Harry nie pracuje jeszcze w Stanach Zjednoczonych i czeka na wizę pracowniczą. Jak wiadomo, ma pokaźny majątek, więc nie grozi im przez jakiś czas obniżenie komfortu życia, ale na razie rodzinę utrzymuje Meghan. Media zastanawiają się, czy małżonkom uda się pokonać te trudności. Niektórzy jednak wróżą, że ich związek może niedługo skończyć się rozwodem. A Wy jak myślicie?