Przyjaciółka Anny Lewandowskiej podzieliła się wyjątkową ilustracją z okazji narodzin Laury. "Coraz większa ta nasza ekipa"

Ewa Puchowska zamieściła na Instagramie ilustrację, która została wykonana specjalnie z okazji narodzin drugiego dziecka Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska właśnie urodziła drugie dziecko. 6 maja na świat przyszła Laura Lewandowska. Tym razem poród trenerki odbył się bez komplikacji w przeciwieństwie do narodzin Klary. Robert Lewandowski w rozmowie z jednym z tabloidów przyznał, że wtedy Ania rodziła kilkanaście godzin i straciła przy tym dużo krwi. Laura przyszła na świat szybko i bez problemów. Teraz z okazji jej narodzin przyjaciółka Anny Lewandowskiej, Ewa Puchowska, podzieliła się na Instagramie uroczym rysunkiem. 

ZOBACZ TEŻ: Agata Rubik ćwiczy z Anną Lewandowską. Wrzuciła zdjęcie po treningu. Widać, że dostała niezły wycisk

Przyjaciółka Anny Lewandowskiej pokazała wyjątkowy rysunek

Ewa Puchowska na Instagramie zrepostowała grafikę autorstwa Ady z "Grafrele Art". Na ilustracji po prawej stronie widzimy Ewę z trójką dzieci, która stoi tuż przed Anią. Ta na rękach trzyma dopiero co urodzoną Laurę, a obok nich stoi trzyletnia Klara.

Coraz większa ta nasza ekipa - napisała pod postem Puchowska. 

 

Rysunek bardzo spodobał się obserwatorom, którzy nie omieszkali wyrazić  tego w komentarzach.

Ale to ładne. 

Pięknie się na to patrzy. 

Podziwiam talent autora - piszą pod zdjęciem. 

Kim jest Ewa Puchowska?

Ewa Puchowska i Anna Lewandowska przyjaźnią się, a także wspólnie prowadzą stronę parentingową trenerki. Ze strony babybyann.com dowiadujemy się, że Ewa jest mamą dwuletniej Zosi, czteroletniego Tadeusza i dziesięcioletniego Stanisława – wcześniaka, który urodził się na skutek wypadku samochodowego w 28. tygodniu ciąży z wagą 1240 gramów i 40 cm. Annę i Ewę połączyła miłość do dzieci, dlatego też tak świetnie im się współpracuje. 

RG

Więcej o: