Anna Lewandowska urodziła, a gratulacjom nie ma końca. Zbigniew Boniek złożył nietypowe życzenia

6 maja na świat przyszło drugie dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. W mediach społecznościowych co rusz pojawiają się kolejne gratulacje. Tym razem złożył je prezes PZPN.

Ciąża Anny Lewandowskiej była jednym z bardziej gorących tematów w polskim show-biznesie, więc nic dziwnego w tym, że wieść o przyjściu na świat drugiej pociechy Lewandowskich, wzbudziła tak wielkie emocje wśród internautów. 6 maja Anna Lewandowska urodziła drugą córkę, której nadano imię Laura. Radosną nowiną podzielił się na Instagramie Robert Lewandowski, który pokazał wspólne zdjęcie z dopiero co narodzonym maleństwem. W sieci pojawiło się już mnóstwo gratulacji, a teraz swoje nietypowe życzenia złożył przez PZPN - Zbigniew Boniek.

Przypominamy: Anna Lewandowska urodziła! Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem. Znamy płeć oraz imię

Zbigniew Boniek gratuluje Lewandowskim

Pod najnowszym postem na Instagramie Roberta Lewandowskiego znajdziemy wiele komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla dziecka. Miłymi słowami pod adresem Lewandowskich podzielił się na Twiterze również Zbigniew Boniek.

Za 20/22 lata nasza Kobieca Polska Piłka Nożna  musi przejść na 4-4-2. Z Klarą i Laurą idziemy po medale. Najlepszego dla całej Rodziny Lewandowskich - czytamy we wpisie. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę. Jak rodzice nazwali siostrę Klary? Według imiennika będzie "bystrą dziewczynką"

Annę Lewandowską i Roberta Lewandowskiego z pewnością ucieszą miłe słowa prezesa PZPN. Para w ciągu ostatniej doby otrzymała tak dużo gratulacji, że domyślamy się, nie jest w stanie odpowiedzieć na większość z nich. My jeszcze raz gratulujemy i nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć małej Laury. Mamy nadzieję, że Ania już wkrótce powróci do mediów społecznościowych.

RG

Zobacz wideo https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,25923678,anna-lewandowska-urodzila-druga-coreczke-jak-rodzice-nazwali.html
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.