Metamorfoza Adele trwa już od dłuższego czasu. Te zdjęcia elektryzowały media na całym świecie

Adele zmieniła się nie do poznania. Wokalistka zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów. Zobaczcie, jak wygląda.

Metamorfoza Adele od dłuższego czasu jest szeroko komentowana w mediach. Choć wokalistka zdecydowała się całkowicie zmienić swój wizerunek, zrzucając kilkadziesiąt kilogramów, rzadko pokazuje się w mediach. Przypomnijmy sobie, jak przebiegała jej zmiana.

Jak zmieniła się Adele?

Adele od początku swojej kariery słynęła z pełnych kształtów. Fani nie tylko pokochali jej głos, ale i jej samoakceptację, o której głośno mówiła. Pierwsze zdjęcia zdradzające, że postanowiła zmienić swoje życie, pojawiły się na początku tego roku. Media wtedy sugerowały, że powodem tracenia kilogramów, był rozstanie z mężem Simonem Koneckim, które miało miejsce w 2019 roku.

AdeleAdele East News

Choć Adele traciła kilogramy, postanowiła wycofać się z życia publicznego na pewien czas. Jednak największym zaskoczeniem było opublikowane zdjęcie przez Kingę Rusin, która spotkała wokalistkę na imprezie po gali Oscarów. Fani po raz pierwszy mieli problem z rozpoznaniem gwiazdy.

Kinga RusinKinga Rusin instagram @kingarusin

Przez utracenie tak wielu kilogramów, nie tylko zmieniała się jej figura, ale i rysy twarzy. Mogliśmy zobaczyć to na zdjęciach paparazzi, którzy nie opuszczali jej na krok.

AdeleAdele East News

Jej ostatnie opublikowane zdjęcie jest z 6 maja. Adele z okazji swoich urodzin, chciała podziękować wszystkim za życzenia, wstawiając post z przyjęcia. Pod zamieszczonym wpisem pojawiło się wiele komentarzy nie tylko fanów, ale i celebrytów, którzy nie mogli uwierzyć w tak dużą zmianę, jaką przeszła gwiazda. Adele zrzuciła masę kilogramów i teraz jest naprawdę szczupła.

AdeleAdele screen Instagram / @adele

Mamy jednak nadzieję, że w tej walce o nowy wizerunek gwiazda nie zapomniała o zdrowiu, które jest najważniejsze. Fani nie mogą się doczekać jej nowego singla, który ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku.