Małgorzata Rozenek prezentuje szykowny salon. "Za rok będzie się tam przemieszczać mały majdankowy huragan"

Małgorzata Rozenek niebawem urodzi trzecie dziecko, ale na razie celebrytka studzi emocje fanów, publikując między innymi zdjęcia wnętrz swojego domu. Jest stylowo, ale internauci przeczuwają "huragan" w salonie.

Małgorzata Rozenek niedługo przywita na świecie trzecie, długo wyczekiwane dziecko. "Perfekcyjna" już chyba wyczerpała w mediach społecznościowych zagadnienia o ciąży, publikując co chwilę posty, w których dzieli się spostrzeżeniami na temat stanu błogosławionego. Niedawno jej mąż, Radosław Majdan, zdradził, że będzie wspierał ukochaną swoją obecnością przy porodzie. Celebrytka chwali się teraz na Instagramie wnętrzami stylowo urządzonego domu. Tym razem pokazała skrawek udekorowanego bogato salonu. Fani przewidują jednak, że już za rok w tym pomieszczeniu zapanuje chaos.

Zobacz wideo Gosia Rozenek to polska Beyonce? Celebrytka porównuje się do światowej gwiazdy!

Małgorzata Rozenek i jej stylowy salon

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z przywiązywania wagi do szczegółów. Dba, by jej wymarzone lokum zawsze wyglądało schludnie. W końcu musi być konsekwentna w czynach i godnie reprezentować wszystkie panie domu, skoro niegdyś uczyła "perfekcyjności". Internauci przypuszczają jednak, że ten ład i porządek zostanie zaburzony, kiedy urodzi się trzecie dziecko celebrytki - czyli już niebawem.

Na razie Gosia stara się nacieszyć oko pięknym widokiem, nieskalanym śladami obecności małego szkraba. Opublikowała fotografię, na której możemy podziwiać stylowo urządzony salon. Nie brakuje w nim bogatych ozdób, kwiatów i szklanych dodatków. 

Fani Rozenek twierdzą, że już niedługo wszystkie zbędne przedmioty znikną z bajkowego pomieszczenia, by zapewnić dziecku niezbędne bezpieczeństwo. 

Za jakiś czas będzie wszystko chowane wyżej. Szczęśliwego rozwiązania - życzą użytkownicy Instagrama. 

Pojawiły się nawet głosy "proroków", którzy już wiedzą, jak za rok będzie wyglądał salon Majdanów:

Czekam na to samo zdjęcie za rok, jak będzie się tam przemieszczać mały majdankowy huragan - czytamy na profilu Małgosi. 

Czyżby fani zapowiadali, że w poukładanym życiu Rozenek zapanuje chaos? Wydaje nam się, że akurat na ten "huragan" celebrytka jest już dobrze przygotowana, skoro czekała na niego tak długo i ma już też w tym temacie doświadczenie.

Małgorzata Rozenek - dzieci

Małgorzata Rozenek, choć czeka na narodziny dziecka, jest już doświadczoną mamą. Maluch będzie jej trzecim synem. Celebrytka wychowuje już dwóch chłopców: Tadeusza i Stasia. Starszy Stanisław przyszedł na świat w 2006 roku, zaś Tadeusz - w 2010. Małgorzata Rozenek była wówczas w związku z Jackiem Rozenkiem, z którym rozwiodła się w 2013 roku.

Więcej o:
Komentarze (4)
Małgorzata Rozenek i jej stylowy salon czekają na "huragan"? "Za rok będzie się tam przemieszczać mały majdankowy huragan"
Zaloguj się
 • ericuru

  Oceniono 1 raz 1

  to już ze dwa lata jest w tej ciąży

 • doubletea

  Oceniono 1 raz 1

  Okolice kominka, świece i kwiaty jakoś zimno i cmentarnie wyglądają...

 • pardonsik

  Oceniono 1 raz 1

  Kuj z nią

 • gapcio2010

  0

  Wreszcie nie będziemy oglądać tego brzuszyska we wszystkich odmianach... To okropny widok !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX