Sara i Artur Borucowie świętują pierwsze urodziny syna. Fani zauważyli, że Noah jest bardzo podobny do mamy

Syn Sary i Artura Boruców kończy właśnie roczek. Z tej okazji wokalistka podzieliła się z obserwatorami wyjątkowymi zdjęciami Noah. Komentatorzy dostrzegli podobieństwo chłopca do mamy.

Sara i Artur Borucowie już od sześciu lat tworzą udane małżeństwo. Ostatnio wokalistka, mająca w związku z izolacją nieco więcej czasu, wyjawiła pewne szczegóły wspólnego życia ze słynnym piłkarzem. Nie tak dawno blogerka opowiedziała o pierwszym, mało romantycznym, spotkaniu ze swoim przyszłym mężem, a także wyjawiła okoliczności, w jakich poinformowała ukochanego o tym, że jest w ciąży. Od tego pamiętnego momentu minęły już prawie dwa lata, ponieważ synek piosenkarki i piłkarza właśnie skończył rok.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Zobaczcie!

Syn Sary i Artura Boruców skończył rok

Noah Boruc przyszedł na świat 5 maja 2019 roku. Z okazji pierwszych urodzin syna dumna mama zrelacjonowała na InstaStories celebrację jego urodzin - oczywiście w domowym zaciszu. Nie obyło się bez odpowiednich dekoracji, wspólnych zabaw oraz puszczania mydlanych baniek. Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczycie w naszej galerii.

Na Instagramie Sara Boruc udostępniła również wyjątkowe zdjęcie syna w urodzinowej czapeczce:

Mój anioł ma już rok - napisała.

Ta fotka skradła nie tylko serce internautów, ale i nasze. Komentatorzy złożyli chłopcu najlepsze urodzinowe życzenia. Zauważyli również, że Noah jest bardzo podobny do mamy:

Wszystkiego najcudowniejszego dla Nonusia. Niech rośnie zdrowy i silny nasz piękny chłopczyk.  Ściskamy całą rodzinką.
Jaki duży mężczyzna! Sto lat w zdrowiu i uśmiechu dla Nonka.
Bardzo podobny do Ciebie. Wszystkiego dobrego!

Plotek również dołącza się do urodzinowych życzeń! Sto lat i dużo zdrowia!

Więcej o:
Komentarze (2)
Sara i Artur Borucowie świętują pierwsze urodziny syna. Fani zauważyli, że Noah jest bardzo podobny do mamy
Zaloguj się
  • gapcio2010

    0

    Wokalistka ???

  • cerrie35

    0

    No dziwne żeby dziecko było podobne np. do sąsiada. Sorry, ale po prostu brak słów jakie to dla niektórych ważne, czy dzieciak jest podobny do matki, czy do ojca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX