Sara i Artur Borucowie świętują pierwsze urodziny syna. Fani zauważyli, że Noah jest bardzo podobny do mamy

Syn Sary i Artura Boruców kończy właśnie roczek. Z tej okazji wokalistka podzieliła się z obserwatorami wyjątkowymi zdjęciami Noah. Komentatorzy dostrzegli podobieństwo chłopca do mamy.

Sara i Artur Borucowie już od sześciu lat tworzą udane małżeństwo. Ostatnio wokalistka, mająca w związku z izolacją nieco więcej czasu, wyjawiła pewne szczegóły wspólnego życia ze słynnym piłkarzem. Nie tak dawno blogerka opowiedziała o pierwszym, mało romantycznym, spotkaniu ze swoim przyszłym mężem, a także wyjawiła okoliczności, w jakich poinformowała ukochanego o tym, że jest w ciąży. Od tego pamiętnego momentu minęły już prawie dwa lata, ponieważ synek piosenkarki i piłkarza właśnie skończył rok.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Zobaczcie!

Syn Sary i Artura Boruców skończył rok

Noah Boruc przyszedł na świat 5 maja 2019 roku. Z okazji pierwszych urodzin syna dumna mama zrelacjonowała na InstaStories celebrację jego urodzin - oczywiście w domowym zaciszu. Nie obyło się bez odpowiednich dekoracji, wspólnych zabaw oraz puszczania mydlanych baniek. Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczycie w naszej galerii.

Na Instagramie Sara Boruc udostępniła również wyjątkowe zdjęcie syna w urodzinowej czapeczce:

Mój anioł ma już rok - napisała.
 

Ta fotka skradła nie tylko serce internautów, ale i nasze. Komentatorzy złożyli chłopcu najlepsze urodzinowe życzenia. Zauważyli również, że Noah jest bardzo podobny do mamy:

Wszystkiego najcudowniejszego dla Nonusia. Niech rośnie zdrowy i silny nasz piękny chłopczyk.  Ściskamy całą rodzinką.
Jaki duży mężczyzna! Sto lat w zdrowiu i uśmiechu dla Nonka.
Bardzo podobny do Ciebie. Wszystkiego dobrego!

Plotek również dołącza się do urodzinowych życzeń! Sto lat i dużo zdrowia!