Marcela Leszczak pozuje w skąpym body. Internauci chwalą jej urodę, ale zwracają uwagę na zarośnięte brwi: Kiedy zrobisz?

Izolacja domowa daje się we znaki również celebrytkom, które nie mogą w tym czasie korzystać z usług kosmetyczek i fryzjerów. Do tego grona zalicza się Marcela Leszczak, której internauci wytykają zarośnięte brwi.

Urodą Marceli Leszczak zachwyca się nie tylko jej życiowy partner, Misiek Koterski, ale również fani celebrytki. Cóż, w końcu ukochana aktora brała udział w programie "Top Model" i zaszła w nim naprawdę daleko, a jurorzy show doceniali jej walory zewnętrzne. Mama Fryderyka dba o swój wizerunek również podczas izolacji domowej. Publikuje w mediach społecznościowych piękne fotografie i zmysłowe filmiki, jednak fani zauważyli u niej jeden drobny wizualny defekt. Według internautów Marcela nie potrafi zapanować nad swoimi zarośniętymi brwiami! 

Zobacz wideo Misiek i Marcela znowu są razem!

Marcela Leszczak z zarośniętymi brwiami

Większość fanów modelki bardzo pozytywnie wypowiada się na temat jej urody, wyrażając swoje zdanie w komentarzach na instagramowym profilu ukochanej Miśka. Według internautów Marcela wygląda ślicznie nawet bez makijażu, co potwierdzała ostatnia "indiańska sesja" trzyosobowej rodziny Koterskich. Jednak tym razem użytkownicy mediów społecznościowych postanowili wytknąć Leszczak drobny defekt estetyczny - zarośnięte brwi. 

Marcela opublikowała w sieci filmik, na którym pozuje w skąpym body. Ale to nie zgrabna figura modelki przyciągnęła uwagę widzów. 

 
Potańczone, teraz w dresy i sprzątamy chatkę. Życie - czytamy we wpisie partnerki popularnego aktora.

Czyżby roztańczona Leszczak nie przypadła do gustu swoim fanom? Internautki po raz kolejny doceniły urodę kobiety, jednak zauważyły jednocześnie skutek braku wizyt w salonie kosmetycznym.

Marcela, piękna jesteś, ale kiedy zrobisz brwi, please - skomentowała jedna z nich.

Leszczak nie zwlekała długo z odpowiedzią: 

Wkrótce, obiecuję!

Użytkowniczki Instagrama solidaryzują się z Marcelą i potwierdzają, że dbanie o urodę w czasach izolacji należy do trudnych zadań. Coś o tym wiemy! 

Więcej o: