Klaudia El Dursi podzieliła się nagraniem, które miało wpływ na jej karierę. "Od tego wszystko się zaczęło!"

Klaudia El Dursi pokazała nagranie, które wysłała, żeby dostać się do castingu do programu "Top Model". To właśnie to wideo zdecydowało o dalszych losach modelki.

Klaudia El Dursi dała się poznać w ostatniej edycji programu "Top Model". 31-latka nie wygrała show, ale dzięki udziałowi w nim wiele zyskała. Wyjechała na Bali, aby tam poprowadzić nowy format stacji TVN 7 "Hotel Paradise". Dzięki temu zyskała dużą rozpoznawalność i jest jednym z gorętszych nazwisk w polskim show-biznesie w tym roku. Jak wyglądały początki Klaudii? Modelka na Instagramie podzieliła się filmikiem, od którego wszystko się zaczęło. 

ZOBACZ: Klaudia El Dursi przypomniała swoje zdjęcie sprzed 10 lat. Pozowała jak modelka, ale uwagę zwracają jej włosy. Co za fryzura!

Zobacz wideo KLAUDIA EL DURSI: Nie dotykam klamek!

Klaudia El Dursi pokazała filmik z castingu do "Top Model"

Producenci programu "Top Model" od 8. edycji organizują castingi internetowe. Osoby chcące wziąć udział w programie muszą najpierw nagrać krótkie wideo, w którym opowiedzą o sobie. Tak też zrobiła Klaudia El Dursi, która zarejestrowała swoje zgłoszenie do programu. Trwają castingi do kolejnej edycji show, dlatego modelka zdecydowała się udostępnić nagranie. 

Od tego wszystko się zaczęło! Mój filmik castingowy do "Top Model" - napisała.
 

Pod nagraniem nie zabrakło komentarzy jurorów programu, a także uczestników 8. edycji "Top Model". 

Kocham ten filmik - napisał Michał Piróg.
Sama słodycz - stwierdziła Sandra Dorsz.
Najpiękniejsza baba na świecie - skomentowała Anna Jaroszewska.

Nie zabrakło także wypowiedzi fanów, którzy pisali, że od początku kibicowali Klaudii i są pod wrażeniem, że tak daleko zaszła. 

Klaudio, mocno trzymałam za ciebie kciuki w "Top Model", z przyjemnością oglądałam "Hotel Paradise" i będę kibicować ci w każdym następnym projekcie. 
Uwielbiam w Tobie Twoją naturalność - bije na kilometr. Oczywiście jesteś piękna jak jasna cholera!
Wow, ale przeszłaś niezłą drogę. Widać, że się tu stresowałaś, a teraz prowadzisz swój program. Nieźle! - pisali fani.

Klaudia spodobała się tak bardzo, że w czasie właściwego castingu z rąk Joanny Krupy odebrała  "złoty bilet" prosto do domu modelek. Otarła się również o finał - odpadła w przedostatnim odcinku. Spodziewaliście się, że Klaudia El Dursi zajdzie tak daleko?